Inne linki w tej kategorii
 • zespół muzyczny Legnica
  Zespół muzyczny Legnica zaprasza do wynajęcia tej grupy do wielu eventów. Zespół na wesele Legnica występuje na weselach i uroczystości w plenerze. Znane są różne zespoły muzyczne Legnica, ale tylko ta grupa muzyczna stworzy wesołą atmosferę na swoich imprezach. Przestań szukać drugiego zespołu na wesele Legnica, gdyż tylko Marakaz zagwarantuje niezapomnianą potańcówkę. W naszym repertuarze posiadamy sporo kultowych kawałków dla wielbicieli klasycznej muzyki weselnej, a także dla takich, którzy wolą dzisiejsze utwory na wesele. Grupa zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej i do zatrudnienia na Twojej imprezie.
 • Kolorowe Mikrofony zespół na wesele Inowrocław -- Seolight
  Kolorowe Mikrofony to zespół muzyczny (trio) z 15-letnim stażem, nastawiony na profesjonalną obsługe wszelkiego rodzaju imprez muzycznych: wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe, firmowe, festyny, sylwestrowe, karnawałowe, urodzinowe, imieninowe, jak i różnego rodzaju imprezy rodzinne... -- Seolight
 • Usługi organistowskie - organista na ślub
  Dyplomowany organista diecezji RADOMSKIEJ zagra na ślubie lub pogrzebie.

  Czy poszukujesz kogoś kto mógłby zagrać i zaśpiewać?
  JESTEM Z WYKSZTAŁCENIA ORGANISTĄ I PRACUJĘ W TYM ZAWODZIE OD WIELU LAT.

  - uroczystości kościelne i cywilne: śluby, chrzty, pogrzeby.
  Koszt to 500zł za granie i śpiewanie na w/w uroczystościach.
 • Nauka gry na gitarze w Warszawie
  Prywatne lekcje z wszechstronnym gitarzystą, Michałem Przerwą-Tetmajerem. Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy w okolicy Ogrodu Saskiego.