Inne linki w tej kategorii
 • Bolster do jogi
  Nasz sklep posiada bogatą ofertę pomocy do jogi. Oferujemy duży wybór mat do jogi zróżnicowane pod względem współczynnika antypoślizgowego, grubości, marki, długości, koloru. Paski do jogi produkowane są z najwyższej jakości bawełny, regulatorów o dużym prześwicie co umożliwia łatwe użytkowanie podczas praktyki jogi. Proponujemy paski różnej długości, szerokości oraz w różnej kolorystyce. Klocki wytwarzane są wyselekcjonowanego drewna pozbawionego skaz są klejone z trzech warstw dzięki czemu nie odkształcają się i zapewniają wytrzymałość przez długie lata. Klocki zdobione symbolem OM i pokryte są lakierem ekologicznym. Walki wypełnione są najwyższej jakości łuską gryki, której lecznicze właściwości w krajach dalekiego wschodu znane są od stuleci. Worki uszyte są z wysokiej jakości bawełny. Wszystkie produkty posiadamy na stanie w naszym magazynie co zapewnia szybki czas realizacji.
 • Opaski magnetyczne HomeMedic na ból stawów i kolan
  Opaski magnetyczne HomeMedic na ból stawów kolan i nadgarstków.
  Magnetoterapia to skuteczna metoda leczenia stałym polem magnetycznym.
  Jej prekursorem był James Maxwell, który ponad sto lat temu uzyskał patent na lecznicze wykorzystywanie pola magnetycznego. Magnetoterapia znalazła już zastosowanie w kilkunastu działach medycyny, m.in. w ortopedii, reumatologii oraz chorobach wewnętrznych. W przeciwieństwie do metod konwencjonalnych fizykoterapii, umożliwia ona głębokie, a nie wyłącznie powierzchniowe oddziaływanie na organizm. Co więcej, jest to praktycznie jedyna metoda wskazana i zalecana do stosowania przy stanach zapalnych.Terapia polem magnetycznym jest bezpieczna i może stanowić samodzielną metodę lub mieć istotne znaczenie w procesie kompleksowego leczenia.Silnik PrestaShop
 • Sprzęt Rehabilitacyjny
  Producent i importer sprzętu rehabilitacyjnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą urządzenia rehabilitacyjne i sprzęt stomatologiczny.