Inne linki w tej kategorii
 • AntCom - program do pizzerii
  Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt zaliczający się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. Program pozwala na pełną kontrolę prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada ten program windykacyjny. Platforma ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera.
  Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie oprogramowaniem do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". System ten to: kontrola pracowników, stan magazynowy, rozliczenia pracowników, składanie zamówień, kontrola lokalu.
  Kolejną interesującą propozycją w ofercie jest oprogramowanie do obsługi floty samochodów "Flota". Oferuje następujące możliwości: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych. Dzięki temu oprogramowaniu zarządzanie flotą samochodową i pojazdów może być bardzo proste i skuteczne. Dowolny program dostępny jest w darmowej wersji demonstracyjnej, która pozwala na przetestowanie systemu przez 30 dni. Firma AntCom proponuje też kilka narzędzi dla programistów i administratorów. Source Files Manager to repozytorium plików wymagane do pracy firm informatycznych i wszystkich tych, których tryb działalności opiera się na pracy z plikami współdzielonymi. Mistrz Matematyki to sprawne narzędzie do nauki tabliczki mnożenia dla dzieci.
 • Corel Draw w Rivasoft.pl
  Dystrybutor oprogramowania Adobe, Corel, Microsoft, Symantec, Sony, Pinnacle, Quark. Sprzedaż programów: Photoshop, Windows, Office, ZWCAD, AutoCAD LT, CorelDRAW i innych. Bogata oferta produktów, przystępne ceny, szybka realizacja zamówień - zapraszamy!
 • Globo IT - Programy dla firm Olsztyn
  Programy dla firm, oprogramowanie dla firm Asseco WAPRO, WAPRO, Insert, CDN OPTIMA Olsztyn to programy dla firm przeznaczone dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Aktualności o oprogramowaniu Asseco WAPRO, Insert, Comarch. Porównanie programów Asseco WAPRO, Insert, Comarch, podatek vat 23 procent. Globo IT.
 • Katalog darmowych aplikacji e-Program.pl
  e-Program.pl - katalog aplikacji z najnowszym oprogramowaniem. Portal e-Program.pl został stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą i lubią być na bieżąco z software. Stale uaktualnienia programy oraz pojawiające się nowe aplikacje tworzą pojemną bazę, w której każdy użytkownik będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Ponadto, redakcja e-Program.pl monitoruje rynek software i informuje o najważniejszych wydarzeniach. Download plików jest w pełni bezpieczny, gdyż wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł.
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.