Inne linki w tej kategorii
 • Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą naszego Biura Rachunkowego. Oprócz klasycznych usług księgowych oferujemy jeszcze dobór i wdrożenia oprogramowania dla firm, a także instalacja hardware.
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.
 • AntCom - program do pizzerii
  Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt zaliczający się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. Program pozwala na pełną kontrolę prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada ten program windykacyjny. Platforma ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera.
  Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie oprogramowaniem do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". System ten to: kontrola pracowników, stan magazynowy, rozliczenia pracowników, składanie zamówień, kontrola lokalu.
  Kolejną interesującą propozycją w ofercie jest oprogramowanie do obsługi floty samochodów "Flota". Oferuje następujące możliwości: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych. Dzięki temu oprogramowaniu zarządzanie flotą samochodową i pojazdów może być bardzo proste i skuteczne. Dowolny program dostępny jest w darmowej wersji demonstracyjnej, która pozwala na przetestowanie systemu przez 30 dni. Firma AntCom proponuje też kilka narzędzi dla programistów i administratorów. Source Files Manager to repozytorium plików wymagane do pracy firm informatycznych i wszystkich tych, których tryb działalności opiera się na pracy z plikami współdzielonymi. Mistrz Matematyki to sprawne narzędzie do nauki tabliczki mnożenia dla dzieci.
 • Free Software - Biscomp.pl
  Kompletna baza z darmowym oprogramowaniem. Narzędzia internetowe, Aplikacje multimedialne, Antywirusy i Gry.
 • Globo IT - Programy dla firm Olsztyn
  Programy dla firm, oprogramowanie dla firm Asseco WAPRO, WAPRO, Insert, CDN OPTIMA Olsztyn to programy dla firm przeznaczone dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Aktualności o oprogramowaniu Asseco WAPRO, Insert, Comarch. Porównanie programów Asseco WAPRO, Insert, Comarch, podatek vat 23 procent. Globo IT.