Inne linki w tej kategorii
 • Pawilony
  Pawilony naszej firmy to całkowicie wyposażone, gotowe do uzytku. Produkujemy je według orginalnych projektów . Oferowane pawilony zostały w pełni wyposażone w wyposażenie ze stali nierdzewnej, blaty granitowe oraz wszystkie niezbędne instalacje. Pawilony mog± występować jako obiekty samodzielne lub mog± zostać zestawione z odpowiednimi wiatami przystankowymi tworz±c w ten sposób zestawy. Zestawy te s± atrakcyjne nie tylko architektoniczne, lecz również handlowego, zlokalizowane w ciekawych miejscach gromadzenia się potencjalnych nabywców. Budotechnika dysponuje bardzo bogatym zasobemwiedzy na temat handlu oraz technik ekspozycji i reklamy. Wiedzę t± wykorzystujemy przy projektowaniu naszych pawilonów i ich zagospodarowania, co w przyszło¶ci przekłada się na komfort pracy i maksymalizację dochodów użytkownika.
 • spawanie, instalacje wod-kan
  Firma Dar-Dan wykonuj±ca usługi remontowo-budowlane, oferuje Państwu szeroki zakres prac w ramach usług ¶lusarskich czy spawalniczych. Zajmujemy się także instalacjami wod-kan, instalacjami centralnego ogrzewania (C.O.) oraz instalacjami gazowymi. Działamy na terenie ¦l±ska i kraju.
 • Kominki Godin Polska
  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów, pieców kominkowych i akcesoriów. Montaż kominków i pieców wolnostoj±cych. Kuchnie gazowe i elektryczne. Garnki żeliwne emaliowane
 • Sztukateria elewacyjna FasArt
  Sztukateria elewacyjna, któr± oferuje firma FasArt, to szeroki wybór kształtów takich jak gzymsy, bonie listwy i inne. Wykonujemy także kształty na życzenie klienta. Wysyłka produktów jest możliwa na terenie całej Polski.