Inne linki w tej kategorii
 • Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius
  Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius w Krakowie. Kursy i szkolenia informatyczne i biznesowe. Systemy operacyjne Windows, Linux, Unix, kursy grafiki komputerowej Adobe Photoshop, Corel, animacje Flash. Kursy tworzenia stron w html, CSS, PHP, CMS Joomla, Drupal, wynajem sal szkoleniowych i komputerowych. -- Seolight
 • Nauka jazdy Warszawa - cennik
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-Mobil, organizuje kursy na prawo jazdy w Warszawie i jazdy doszkalające z dojazdem do klienta, na obszarze administracyjnym Warszawy. Kursy prowadzone są dwuetapowo, ponieważ składają się z zajęć teoretycznych obejmujących zagadnienia z zakresu prawa o ruchu drogowym, znaków i sygnałów drogowych, pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych, zasad i sposobu egzaminowania kandydatów na kierowców i innych objętych programem szkolenia. Po zakończeniu zajęć teoretycznych przeprowadzany jest egzamin wewnętrzny teoretyczny. Jeżeli kursant zaliczy z wynikiem pozytywnym egzamin teoretyczny, kontynuuje szkolenie praktyczne z instruktorem nauki jazdy. Szkolenie praktyczne polega na wyjeżdżeniu ustawowej liczby godzin z instruktorem nauki jazdy. Najpierw na placu manewrowym, gdzie realizowane są zadania: jazda pasem ruchu do przodu i do tyłu tzw. jazda po łuku, omówienie samochodu tj. elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo jazdy, płynów eksploatacyjnych, działania świateł zewnętrznych, ruszanie z hamulca ręcznego na wzniesieniu, tak by nie zgasł silnik i samochód nie stoczył się do tyłu więcej niż, 0,2 metra. Następnie realizowane są zadania w ruchu drogowym, począwszy od najprostszych zadań typu jazda prosto swoim pasem ruchu z zachowaniem prostolinijności jazdy, a skończywszy na wszelkiego typu skrętach w lewo na skrzyżowaniach o dużej rozpiętości geometrycznej, na rondach, z tramwajami i w miejscach o wielu punktach kolizyjnych. Po zakończeniu szkolenia praktycznego kursant podchodzi do egza
  minu wewnętrznego praktycznego i jeżeli zaliczy ten egzamin, ze skutkiem pozytywnym, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie kursu na prawo jazdy. Takie zaświadczenie upoważnia go do zapisania się na egzamin państwowy, na prawo jazdy, w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w kraju.
  Oprócz standardowych kursów na prawo jazdy kat. B OSK Q-Mobil, prowadzi jazdy doszkalające Warszawa podnoszące poziom umiejętności kursanta, przed egzaminem państwowym na prawo jazdy, lub jazdy doszkalające Warszawa, dla osób posiadających od dawna uprawnienia do kierowania samochodem, jednak z uwagi na długi czas nie kierowani samochodem, osoby takie potrzebują nieraz wdrożenia do dużego natężenia ruchu drogowego w Warszawie. Jazdy odbywają się na samochodach szkoleniowych, takich, jakie obowiązują na egzaminach państwowych na prawo jazdy w Warszawie. Instruktorzy starają się by większość czasu spędzonego na jazdach, odbywała się w rejonach egzaminacyjnych warszawskich WORD Radarowa, Odlewnicza i Powstańców Śląskich. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są również w takich dzielnicach Warszawy, jak: Śródmieście, Ochota, Okęcie, Ursynów, Mokotów, Gocław, Praga, Bródno, Żoliborz, Bemowo, Wola. Auto Szkoła Q-Mobil, posiada bardzo dobre opinie wystawione przez swoich podopiecznych kursantów, z którymi na pewno warto się zapoznać przed wyborem OSK na kurs prawa jazdy w Warszawie.
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia:: Nauka Sztuki Uwodzenia i Podrywu.
  Szkolenia z uwodzenia zyskują coraz większe zainteresowanie. Osoby mające kłopoty ze śmiałością wobec płci przeciwnej, coraz chętniej poszukują pomocy ekspertów, którzy wspomogą rozwiązać ich kłopoty. Szkołą, która od lat kursy ze sztuki uwodzenia jest Wyższa Szkoła Uwodzenia. Szkoła od lat egzystująca na lokalnym rynku szkoleniowym, odróżnia się uznaną marką oraz profesjonalizmem.
  Szkolenia z podrywania prowadzone przez naszą szkołę są najchętniej polecanymi kursami w kraju, przyjeżdżają na nie osoby w różnym wieku z całej Polski oraz z zagranicy.
  wykladowcy z Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, to profesjonalisci w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nie tylko znają się doskonale na uwodzeniu i Sztuce Perfectdating, lecz posiadają gruntowne wykształcenie w zakresie psychologii i pedagogiki.
 • Szkolenia Hotel Grzegorzewski
  Hotel Grzegorzewski to kameralne miejsce między miastem Łódź a Piotrkowem Trybunalskim. Do dyspozycji gości oddajemy 31 pokoi,restauracje, bar, saunę oraz kryty kort tenisowy. Leśne otoczenie hotelu zachęca do organizacji imprez plenerowych w ogrodzie.
 • Studio Tanca Fantom w Toruniu
  Kursy i lekcje tańca dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach.
  Unikalny program nauki dla młodzieży dostosowany do wieku.
  Taniec towarzyski i salsa na najwyzszym poziomie w Toruniu