Inne linki w tej kategorii
 • testy na prawo jazdy
  Bezpieczne prowadzenie samochodu, istnieje sztuką trudną do opanowania, w szkole jazdy nabywamy wyłącznie kluczowe kwalifikacji jakie niewątpliwie przydadzą ludziom się w życiu. Egzamin na prawo jazdy ma za zadanie sprawdzić czy faktycznie nadajemy się na kierowcę samochodu, czy też jeszcze nie. Trochę uzależniony jest od szkoły jazdy do której chodziliśmy, oraz od owego instruktora. Dzięki mojej witrynie www masz okazję do przygotowania się z części teoretycznej którą zdaje się przed komputerem, oraz do części praktycznej czyli jeździe po placu i po mieście wraz z egzaminatorem.
 • Studio Tanca Fantom w Toruniu
  Kursy i lekcje tańca dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach.
  Unikalny program nauki dla młodzieży dostosowany do wieku.
  Taniec towarzyski i salsa na najwyzszym poziomie w Toruniu
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia:: Nauka Sztuki Uwodzenia i Podrywu.
  Szkolenia z uwodzenia zyskują coraz większe zainteresowanie. Osoby mające kłopoty ze śmiałością wobec płci przeciwnej, coraz chętniej poszukują pomocy ekspertów, którzy wspomogą rozwiązać ich kłopoty. Szkołą, która od lat kursy ze sztuki uwodzenia jest Wyższa Szkoła Uwodzenia. Szkoła od lat egzystująca na lokalnym rynku szkoleniowym, odróżnia się uznaną marką oraz profesjonalizmem.
  Szkolenia z podrywania prowadzone przez naszą szkołę są najchętniej polecanymi kursami w kraju, przyjeżdżają na nie osoby w różnym wieku z całej Polski oraz z zagranicy.
  wykladowcy z Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, to profesjonalisci w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nie tylko znają się doskonale na uwodzeniu i Sztuce Perfectdating, lecz posiadają gruntowne wykształcenie w zakresie psychologii i pedagogiki.
 • Szkolenia Hotel Grzegorzewski
  Hotel Grzegorzewski to kameralne miejsce między miastem Łódź a Piotrkowem Trybunalskim. Do dyspozycji gości oddajemy 31 pokoi,restauracje, bar, saunę oraz kryty kort tenisowy. Leśne otoczenie hotelu zachęca do organizacji imprez plenerowych w ogrodzie.
 • Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius
  Centrum Szkoleń Informatycznych Vedius w Krakowie. Kursy i szkolenia informatyczne i biznesowe. Systemy operacyjne Windows, Linux, Unix, kursy grafiki komputerowej Adobe Photoshop, Corel, animacje Flash. Kursy tworzenia stron w html, CSS, PHP, CMS Joomla, Drupal, wynajem sal szkoleniowych i komputerowych. -- Seolight