Inne linki w tej kategorii
 • Konta bankowe i internetowe
  Osobiste konta bankowe z dostępem do Internetu opisane i porównane na stronie finansowej http://www.konto-internetowe.tv. Znajdą tam Państwo tabele porównawcze z opłatami za prowadzenie konta, kosztami przelewów i wypłat z krajowych i zagranicznych bankomatów. Dobre konto internetowe to takie za które nic nie płacimy. Aby takie znaleźć odwiedź naszą stronę finansową z aktualnościami ze świata finansów, bankowości i biznesu.
 • Forum bankowe
  Forum kredytowe i bankowe z opiniami użytkowników z różnymi doświadczeniami obsługi przez banki i parabanki w zakresie udzielania kredytów i obsługi w rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych. Forum dyskusyjne http://ukredytowani.pl to także swobodna wymiana opinii finansowych i pogawędki wykraczające poza zakres oszczędzania i inwestowania pieniędzy, zapraszamy.
 • lyoness
  Jeżeli chcesz mieć wszystkie wiadomości o Lyoness w jednym miejscu spojrzyj na profil firmy na Facebooku. Nie tylko zdobędziesz niezbędne informacje, ale będziesz się przy tym dobrze zabawiać. A będziesz cały czas zaskakiwany tym, jak wiele korzyści może przynieść członkostwo w tym projekcie. Nie sposób wymienić w tym miejscu wszystkich by się o nich dowiedzieć, asertywność należy popatrzeć na profil.
 • Kredyt konsolidacyjny bez bik
  Rozliczenie międzybankowe jest to tzw. przelew. Lana gotówkowe są to najpopularniejsze produkty, które są najczęściej oferowane przez banki. Kredyt przeznaczony na spłatę innych zobowiązań, który możemy zaciągnąć bez sprawdzania zainteresowanego klienta, to kredyt konsolidacyjny bez BIK. Bardzo często banki stosują hasło sam oblicz ratę kredytu hipotecznego.