Inne linki w tej kategorii
 • Drzwi drewniane.
  Wykonanie drzwi oraz schodów z drewna dębowego, jesionowego lub sosnowego klejonego warstwowo zapewnia trwałość i niezawodność konstrukcji, oraz wykończenie profesjonalnymi lakierami nadaje estetyczny wygląd i podkreśla naturalne walory drewna. Poprzez wprowadzenie ciekawego wzornictwa staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.
 • BenLER International, Wyposażenie cukierni, Wyposażenie sklepu
  Otwierasz swoją wymarzoną piekarnię, sklep albo cukiernię? Najlepsze meble do lokalu odnajdziesz na www.benler-shops.pl. BenLER International to firma zajmująca się sprzedażą wyposażenia do sklepów cukierniczych i piekarni. Odszukasz w ich ofercie zarówno maszyny piekarnicze jak i meble sklepowe. A wszystko w bardzo dobrych cenach i dobrej jakości. BenLER International to firma, której możesz zaufać i przyłączyć się do grona jej zadowolonych klientów.
 • Fotele biurowe
  Na życie prywatne każdego z nas składa się nie tylko życie domowe i relaks, ale także obowiązki zawodowe, bez których trudno byłoby utrzymać rodzinę. W pracy jesteś skoncentrowany na wykonywaniu swoich obowiązków i zadań w dobrze urządzonym środowisku pracowniczym. Twoje oczekiwania odnośnie przyzwoitych warunków pracy stanowią ból głowy pracodawcy, który powinien zadbać o wiele rzeczy, aby zapewnić godziwe i zgodne z oczekiwaniami warunki pracy. Niemałe znaczenie w tym organizowaniu stanowisk odgrywają meble biurowe, w tym krzesła biurowe i fotele gabinetowe. Sklep internetowy MEBLO.net pracuje na rzecz Każdego, kto posiada potrzebę wyposażenia swojej siedziby, adekwatnie do posiadanych możliwości finansowych i zgodnie z dobrym pomysłem na idealne biuro. Duży wybór mebli biurowych, krzeseł obrotowych, foteli na urządzenie gabinetu oraz cała gama krzeseł i stołków rozmaitego przeznaczenia. Proponujemy zakup mebli na urządzenie biura za umiarkowaną cenę i przy minimalnej ilości czasu spędzonego na poszukiwania w oddalonych i często zatłoczonych centrach handlowych. To, co należy zrobić, to zapoznać się z ofertą prezentowaną na naszej witrynie, i dokonać odpowiedniego wyboru. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy biura pozostają do Państwa dyspozycji. Każde pytanie nie pozostanie bez rzeczowej odpowiedzi. W temacie dostaw, także pozostajemy elastyczni. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy dowiozą towar pod uzgodniony adres – szybko i bez opóźnień.
 • Stoły Kraków
  Firma produkcyjno-handlowa Sedia istnieje od 1992 roku na rynku krajowym Hala produkcyjna firmy mieści się w Żegocinie koło Bochni. Klientom mamy do zaoferowania klasyczne meble do pokoju wykonane z najwyższej jakości materiałów: drewno bukowe, drewno dębowe, drewno sosnowe. W naszej ofercie są krzesła z litego drewna, stoły fornirowane, łózka z litego drewna. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom proponujemy transport na terenie całego kraju własnym samochodem firmowym. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą mebli zapraszamy do naszego salonu firmowego.