Inne linki w tej kategorii
 • Firma sprzątająca Katowice
  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzątaniem z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się w pełni profesjonalnym sprzątaniem i utrzymywaniem porządku. Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych pracowników oraz bardzo fachowy i nowoczesny sprzęt sprzątający, dzięki czemu jesteśmy niesłychanie skuteczna firmą. Wykonujemy wszystkie prace związane wraz z zaprowadzeniem porządku nawet w warunkach nader ekstremalnych. Zajmujemy się również sprzątaniem wewnątrz budynków także oraz na zewnątrz.
  Z uwagi na nasze duże wykwalifikowanie nasza firma sprzątająca świadczy usługi na najwyższym poziome, zaś z naszych usług korzysta niesłychanie dużo firm tudzież prywatnych osób.
  Wykonujemy nasze zlecenia niesłychanie wnikliwie i starannie. stąd jesteśmy godną polecenia firmą sprzątającą. [url=http://www.uslugi-sprzatajace.com/sprzatanie-katowice]Sprzątanie[/url].
 • Przydomowe elektrownie wiatrowe
  Profesjonalizm, skuteczność, ciągły rozwój oraz spora wiedza, tak w skrócie można zaprezentować firmę My Energy, jednego z lepszych dostawców rozwiązań dotyczących pozyskiwania energii cieplnej i oczywiście elektrycznej z różnych źródeł. Firma sprzedaje najnowsze fotoogniwa dostosowane do potrzeb użytkownika, wysokospecjalistyczne elektrownie wiatrowe oraz liczne inne użyteczne produkty, umożliwiające pozyskiwanie energii z czystych, opcjonalnych źródeł. Tego typu rozwiązania, to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz satysfakcji każdego kontrahenta.
 • Panele podłogowe i Drzwi Poznań
  Strona opisuje działalność firmy Zip-Floors. Jest to firma handlowo-usługowa a podstawowymi produktami są panele podłogowe oraz drzwi z montażem w cenie na terenie Poznania i okolic. Ogromny wybór asortymentu oraz profesjonalne podejście do klienta. Na stronie możemy znaleźć zarówno informacje na temat paneli podłogowych, drzwi lub chemii budowlanej jak i ceny produktów lub kontakt mailowy i telefoniczny do firmy.Zapraszamy na naszą stronę !
 • Higienika czyszczenie wentylacji i klimatyzacji
  Higienika świadczy usługi w zakresie:
  czyszczenia wentylacji i klimatyzacji
  czyszczenia central wentylacyjnych
  dezynfekcji wentylacji i klimatyzacji
  odtłuszczania wentylacji kuchennych i czyszczenia okapów
  wysokościowego czyszczenia hal produkcyjnych i magazynów
  montażu klap rewizyjnych
  badań bakteriologicznych powietrza w kanałach wentylacyjnych

  www.higienika.pl
  higienika@higienika.pl
  tel. + 22 243 3645
 • Instalacje wod-kan-gaz Poznań
  Specjalizujemy się przede wszystkim w usuwaniu bieżących awarii hydraulicznych na terenie Poznania i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego typu zlecenia: począwszy od wymiany wężyka, zaworka pod umywalką, naprawy cieknącego kranu, wymiany baterii, naprawy cieknącej spłuczki, udrożnienia rur kanalizacyjnych, podłączenia pralki po wymianę-instalację kotła na węgiel, gazowego, wykonania kompleksowej instalacji wod-kan-gaz-CO. Wykonujemy biały montaż: zakładanie umywalek, wanien, toalet, kabin prysznicowych, bidetów, zlewów kuchennych. Zajmujemy się podłączaniem do sieci wod-kan pralek, zmywarek. Oferujemy CAŁODOBOWE POGOTOWIE HYDRAULICZNE. Świadczymy kompleksowe usługi instalacyjno hydrauliczne obejmujące min: zakładanie nowych instalacji centralnego ogrzewania, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.