Inne linki w tej kategorii
 • Wirtualne biuro
  W każdej firmie trzeba umieć zarządzać ludźmi, jak i mieć oczy naokoło głowy. Jest mnóstwo spraw, których trzeba dopilnować, a które są także kosztowne. Przedsiębiorcy są w stanie zminimalizować koszty związane z prowadzeniem firmy. Warto pokusić się o wynajem adresu dla firmy, który buduje markę przedsiębiorstwa. W oczach klientów prestiżowy adres w centrum Krakowa wygląda profesjonalnie i chętnie ufamy takiemu przedsiębiorstwu niż temu, w którego danych kontaktowych widnieje adres prywatny. Na dodatek przestający być anonimowym.
 • Płatności online | PayLane
  Zaawansowane rozwiązania płatnicze dla e-biznesów. Najpopularniejsze metody płatności online: karty kredytowe, karty debetowe, przelewy, PayPal. Oraz dodatkowe usługi płatnicze: płatności cykliczne, wirtualny terminal MOTO czy deskryptory transakcji. Dodatkowo formy płatności specyficzne dla poszczególnych krajów europejskich: Giropay, iDEAL, Sofortuberweisung. Dokonywanie rozliczeń i transakcji w walutach ponad 50 krajów. Standardy bezpieczeństwa PCI DSS.
 • ArCADiasoft | programy CAD do projektowania wnętrz i obliczeń konstrukcji budowlanych
  ArCADiasoft to producent oprogramowania CAD, posiada w ofercie programy do obliczeń i analizy wszelkich konstrukcji budowlanych, projektowania i wizualizacji wnętrz, obliczeń cieplnych i świadectw charakterystyki energetycznej oraz programów do projektowania instalacji elektrycznych, kanalizacyjnych, teletechnicznych. Jest członkiem ITC i producentem programu ArCADia-INTELLICAD oraz autorem programu ArCADia łączącego szereg branżowych aplikacji CAD w jednym systemie.
 • Ulotki reklamowe wzory, projekty ulotek
  Piękne, magnetyczne, soczyste, kolorowe. Profesjonalne projekty ulotek, wizytówek, plakatów w atrakcyjnych cenach.
  Jeżeli szukasz taniej i efektywnej formy promocji, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Ulotki reklamowe to skuteczny sposób na dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów. Decydując się na naszą ofertę otrzymasz wysokiej jakości, estetyczny projekt graficzny z profesjonalną fotografią, dopracowaną typografią oraz tekstami opracowanymi tak, aby sprzedawać :)
  Satysfakcja gwarantowana. W ramach kompleksowej obsługi klientów, oferujemy także druk offsetowy oraz dostawę ulotek pod wskazany adres.
  Wejdź, zamów i przekonaj się, że to działa.
 • cashback
  Kupowałaś kiedyś sukienkę w Australii? A dodatki do potraw prosto z Brazylii? Moje pytanie wydaje Ci się dziwaczne, bezczelne albo śmieszne? Ale z jakiej przyczyny? Przecież w Lyoness jest to możliwe. Zdołasz kupować u partnerów spośród 33 państw świata siedząc przed nim ekranem swojego kompa oraz selekcjonować, co tylko pragniesz. A ponadto korzystać z atrakcyjnych ulg, i przy wszelkim zakupie otrzymywać zwrot części pieniędzy, jakie przed chwilą wydałaś.