Inne linki w tej kategorii
 • Słownik online gramatyki języka japońskiego
  Pierwszy w Polsce słownik online gramatyki japońskiej, który docelowo obejmie wszystkie zagadnienia wymagane na egzaminie JLPT, uszeregowane poziomami od N5 do N1. Słownik ponadto klasyfikuje opisane zjawiska pod względem: miejsca wystąpienia w popularnych podręcznikach do nauki japońskiego, części mowy (postpozycje, końcówki postwerbalne, rzeczowniki formalne, klasyfikatory i inne), czy ogólnej japońskiej klasyfikacji poziomów językowych. Słownik prowadzony jest na silniku Mediawiki.
 • Szkoła Polskiego, Kursy polskiego. Learn Polish
  Learn Polish language; Modern.edu - Polish lessons for foreigners. Polski - Kursy polskiego dla obcokrajowców. Korzystamy z najnowszych pomocy dydaktycznych. Wykorzystujemy nowoczesną metodykę uczenia. Szkoła założona przez doświadczonych lektorów. Modern.edu school founded & owned based on experienced tutors.
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów
  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych.
 • Biuro tłumaczeń rosyjski
  Tlumacz.pro - Biuro tłumaczeń rosyjskich z ponad 5 letnią historią. Profesjonalnie tłumaczymy teksty z języka polskiego na rosyjski a także z języka rosyjskiego na polski. W szczególnych przypadkach tłumaczymy z języka angielskiego na rosyjski. Przykładem takiego tłumaczenia może być online gra Torpia, również zajmujemy się nauczaniem języka rosyjskiego przez skype. Tlumacz.pro - rodzinne biuro tłumaczeń, w którym pracują native speakerzy języka rosyjskiego oraz polskiego. w rezultacie możemy zapewnić najlepszą jakość tłumaczeń. Każde zlecenie jest weryfikowane przez native speakera języka docelowego, dzięki czemu ewentualność pojawienia się pomyłek z powodu błędnego odczytania oryginału są nieznaczne. Tłumaczenia są wykonywane przez absolwentów filologii rosyjskiej. Z języka polskiego na rosyjski oraz z rosyjskiego na polski tłumaczymy teksty techniczne, teksty filozoficzne, strony internetowe, kontrakty, jako nieliczni oferujemy przekłady audiowizualne oraz tłumaczenie rękopisów napisanych językiem rosyjskim sprzed rewolucji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tlumacz.pro - tłumaczymy, nie tłumaczymy się.