Inne linki w tej kategorii
 • Domy na sprzedaż Olsztyn-Uniszewo,Naglady
  Oferujemy domy na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Unieszewie. W obecnej chwili powstało osiedle 20 domów zrealizowane w 90%. Osiedle położone jest 20 minut jazdy od centrum Olsztyna.
  Niewątpliwym atutem domów jest dodatkowa powierzchnia strychu, którą możecie Państwo sami zagospodarować (ok. 200m2) oraz widok na jezioro Wulpińskie (ok. 500m)
 • Dom warszawa
  Zapraszamy Państwa do obejrzenia bazy ogłoszeń posiadłości, która mieści się na naszej stronie internetowej. Da się na niej wynaleźć ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i każdego typu lokali. Jest to niesłychanie spora baza informacji stąd na pewno znajdziesz to czego szukasz. Współpracujemy z konsultantami finansowymi, architektami, firmami budowlanymi i ogrodnikami, stąd gwarantujemy systemową obsługę każdego klienta. Zapraszamy do kooperacji wszystkich zainteresowanych.
 • Nieruchomości inwestycyjne
  Nieruchomości inwestycyjne na Jeziorem Tarnobrzeskim w atrakcyjnej turystycznie okolicy z doprowadzonymi mediami i rozbudowaną infrastrukturą. Zapraszamy do udziału w przetargach organizowanych przez właściciela nieruchomości rekreacyjnych i działek pod inwestycje. Więcej na http://www.ksmachow.pl, zapraszamy zainteresowanych inwestorów.
 • Mieszkanie warszawa
  Jesteśmy olbrzymim portalem internetowym na którym opublikowane są tysiące ogłoszeń dotyczących wynajmu albo ofert sprzedaży ziemi, domów, mieszkań czy też dowolnego gatunku lokali. Każde oferty mają niezmiernie dogłębny opis i zdjęcia, zatem da się uważnie obejrzeć daną ofertę i sprawdzić czy pasuje naszym wymaganiom. Podtrzymujemy ciągłą kolaborację z wieloma firmami które zajmują się kredytami, wykończeniami wnętrz, a też z architektami, notariuszami, także zapewniamy kompleksową opiekę.
 • MAGNUS Ekskluzywne apartamenty warszawa
  Nadrzędny kierunek firmy Magnus Sp. z o.o. to całościowa obsługa klienta w branży powiązanej z sektorem nieruchomości. Szczegółowo temat ujmując jesteśmy warszawskim deweloperem oraz posiadamy ogromne doświadczenie, jakie potwierdza wiele urzeczywistnionych projektów. Należałoby uzupełnić, iż nasze tereny inwestycyjne znajdują się w kilku miastach Polski, zaś zakres świadczonych usług zamyka komplet wszystkich działań. Zacząwszy od wynalezienia działki, przez całkowitą kontrolę nad wybranym wykonawcą generalnym, a na promocji oraz sprzedaży mieszkań skończywszy. Jesteśmy otwarci na uwagi i wskazówki na każdym etapie projektu, albowiem najistotniejszy cel Magnus Group to sprostanie oczekiwaniom kontrahenta. Zachęcamy do współpracy.