Inne linki w tej kategorii
 • Fifa
  Serwis rozrywek gier fifa. Rozgrywki dla posiadaczy konsol PS3, xbox 360, wii a także komputerów stacjonarnych PC. Turnieje fifa 12 w których można rozgrywać mecze w ramach lig, pucharów oraz klanowych rozgrywek fifa. Również można brać udział w ligach typera i 1on1 ladder.
 • Confetti Event - Kraków - organizacja wesel
  Aby wyjść naprzeciw postulatom klientów, nasza firma i ludzie z nią związani postawiła wysoko poprzeczkę w dziedzinie organizacji wesel w Krakowie. Najwyższa jakość działań, wzrastające zaufanie młodych par i kompetencja na polu ślubnych przygotowań - te cechy robią z naszej firmy najlepszego kompana w tym jakże istotnym wydarzeniu, i oczywiście w tygodniach przed nim. Wspólnie uzgodnimy fundamenty wszystkiego co z tym związane i stworzymy bajkowy klimat. Nie obawiaj się polegać na nas, dla nas nie stanowią trudności organizacje wesel. Kraków to najlepsze miasto do takich eventów. Zobacz to na naszej stronie!
 • Serwis informacyjny o serialu Dexter
  Strona internetowa poświęcona genialnemu serialowi DEXTER.
  Główna akacja serialu toczy się w okół seryjnego mordercy Dextera Morgana. Główny bohater na co dzień pracuje jako laborant krwi w Miami Metro Police. Nocą natomiast poluje na kryminalistów wymierzając sprawiedliwość według Kodeksu, który wpoił mu w młodości przybrany tata. Złe charktery to m.in. The Bay Harbour Butcher, ?Trójkowy? i Jordan Chase.
  W serwisie każdy wielbiciel serialu znajdzie m.in. streszczenia odcinków, tapety, spoilery 7-go sezonu, wywiady, fotorelacje, zwiastuny oraz najnowsze wiadomości z życia prywatnego obsady serialu, czyli takich gwiazd jak: Jennifer Carpenter(Debra Morgan),
  Julie Benz (Rita Bennett/Morgan), Geoff Pierson (Tom Matthews).
  Odwiedź nas koniecznie!!
 • Najlepsze hotele
  Hotelopedia to portal turystyczny poświęcony zakwaterowaniu. Odwiedzający stronę mogą wyrazić swoje opinie o każdym z hoteli poprzez pozostawienie opinii. Portal kładzie nacisk na wartościowość artykułów, wyłączając wszelkie techniki marketingowe, stosowane na stronach hoteli. Dzięki temu czytelnik łatwo odróżni najlepsze hotele od tych, które mają zaledwie najlepszy dział marketingu.