Inne linki w tej kategorii
 • Kije bilardowe
  Jeśli masz ochotę się rozerwać, jeśli masz ochotę odreagować po ciężkim dniu pracy, to zapraszam na zakupy bilardowe do sklepu internetowego Bilardo.pl, a potem już tylko zarezerwuj stół i zrelaksuj się przy stole bilardowym.
 • Gry Dora
  Strona z grami z ulubioną bohaterką najmłodszych, Dorą. Gry Dora zapewniają świetną zabawę, która rozbudzi ciekawość dzieci. Gryplaneta oferuje przede wszystkim gry Dora o dużych walorach edukacyjnych. Dla najmłodszych będzie to również niezapomniana przygoda.
 • Stare dobre czasy
  Wspominamy elementy popkultury starych lat. Koncepcją serwisu jest przypomnienie odwiedzającym stronę znanych wszystkim elementów popkultury ubiegłej epoki także przedstawienie ciekawostek, jakie przedtem nie były tak dostępne jak w obecnych czasach. Stare wynalazki czy zabawki z przeszłości są w stanie przywołać pozytywne wspomnienia w każdym. Warto zatem wrócić do lat kiedy nie było takich portali jak Facebook, NaszaKlasa czy Twitter zaś codzienne zajęcia wyglądały zupełnie inaczej. Zapraszamy do podróży w przeszłość i wspólnego dzielenia się refleksami, jakie były dla Państwa ważne.
 • SPA Polanica Zdrój
  Bukowy Park to bardzo urokliwy hotel połączony z sekcją SPA, położony w znanej miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój. Na gości czekają doskonale wyposażone przestronne pokoje z klimatyzacją, a ponadto profesjonalna sala konferencyjna, dwie restauracje, przytulna kawiarnia i gratisowy parking. W hotelu można skorzystać z różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej w sekcji SPA. Do dyspozycji gości jest dobrze przeszkolony personel, niezwykle pomocny przy korzystaniu z zabiegów. Noclegi w Bukowym Parku można zarezerwować online. Hotele takie jak nasz to nie tylko doskonałe warunki noclegowe, ale także możliwość skorzystania z wielu atrakcji w okolicy. Największe spośród nich to spacery po urokliwych górskich szlakach, możliwość uprawiania narciarstwa, a także bogactwo zabytków i atrakcji turystycznych.