Inne linki w tej kategorii
 • Test oceny pracownika
  Będąc lepszym pracownikiem od innych możesz spodziewać się lepszych zarobków oraz warunków pracy. Jak zatem zostać dobrym pracownikiem?

  Oczywiście kluczowe znaczenie mają Twoje umiejętności i doświadczenie, lecz to nie wszystko! Równie ważne są cechy miękkie, jak choćby odporność na stres, umiejętność pracy w grupie, możliwości przystosowawcze do nowych warunków pracy i inne.

  Wejdź na naszą stronę i poznaj swoją ocenę zawodową!
 • Serwis finansowy
  Serwis finansowy dostarczający aktualne oraz rzetelne informacje ze świata
  finansowego oraz giełdowego. Rynek giełdy, waluty, notowania finanse, pieniądze,
  podatki to tylko niektóre działy znajdujące się na portalu. Istniejemy na rynku od
  2010 roku i od tego momentu przekazujemy skróty wiadomości dla finansistów,
  graczy giełdowych oraz innych portali finansowych.
 • Zwrot podatku za prace za granicą
  Uzyskaj zwrot podatku z firmą z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskujemy maksymalne zwroty podatku przewidziane prawem za legalną pracę za granicą. Rozliczamy podatek za pracę w Anglii, Niemczech, Austrii, Irlandii czy Holandii. Jeżeli musisz rozliczyć podatek z Irlandii skontaktuj sie z nami. Oferujemy bezpłatną pomoc przy odbieraniu dokumentów od zagranicznych pracodawców.
 • Testy zawodowe i psychologiczne
  Serwis dla ludzi pracujących lub chcących ową pracę rozpocząć. Znajdziesz tutaj duży zbiór profesjonalnych testów zawodowych i psychologicznych mogących pomóc w odnalezieniu Twoich powołań zawodowych - poznasz tutaj swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, preferencje i iloraz inteligencji emocjonalnej. Odkryjesz swój typ osobowości i dostaniesz ocenę samego siebie jako pracownika. Ponadto serwis jest wsparty konkretną i fachową wiedzą teoretyczną. Koniecznie nas sprawdź, odwiedź i rozwijaj zawodowo razem z nami!