Inne linki w tej kategorii
 • Wyposażenie medyczne i rehabilitacyjne
  GoldMedic to profesjonalny sklep internetowy, w którego ofercie znajdziemy m.in.sprzęt medyczny oraz sprzęt fitness i do obiektów odnowy biologicznej. Polecamy aparaty do drenażu limfatycznego, lampy Wooda, inhalatory, spirometry, ssaki medyczne i inne. W ofercie także aparaty do fizykoterapii, elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, kinezyterapii, fotele masujące, łóżka do masażu, meble medyczne, wagi kolumnowe i odzież medyczną. Konkurencyjne ceny ekspresowa dostawa.
 • Kręgarstwo Częstochowa
  Dotyk masażysty posiada moc oddziaływania na nas na kilku różnych poziomach: fizycznie ? rozluźnia napięte mięśnie, przez co uwalnia od bólu,
  uspokaja spięte, niedobre emocje, sprawia, że czujemy sie obiektem troski i pielęgnacji, oprócz relaksowania, dodaje także energii, odświeża i podnosi na duchu.
  Jest to uczucie, które mogę opisać jedynie jako podobne do sesji relaksującej w hipnozie lub tak rzadko się zdarzającej zdrowo przespanej nocy, kiedy budzimy się z przekonaniem, że świat to cudowne miejsce.
 • Terapia Gestalt Warszawa
  Na mojej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat psychoterapii Gestalt. To obecnie jeden z popularniejszych nurtów terapeutycznych. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerzam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt. Jeżeli chciałbyś wprowadzić zmiany w swoim życiu, nie jesteś w stanie samodzielnie zapanować nad pewnymi aspektami własnego życia, to zapraszam cię do kontaktu. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepszy sposób rozwiązania problemu.
 • Brak miesiączki - przyczyny
  Nie na każdy ból pomoże środek przeciwbólowy. Jak wyjaśnia podany portal choroby kobiece są to głównie schorzenia żeńskiego układu rozrodczego i inne choroby związane z hormonami. Dzięki promocji profilaktyki w ostatnich latach zaobserwowano poprawę stanu zdrowia populacji.