Inne linki w tej kategorii
 • Informacje
  Stronka ta zawiera znaczną ilość artykułów medycznych, na temat zdrowia, na temat chorób różnych. Oprócz tego jest znakomitym źródłem wiedzy dla uczniów. Zawartość tej wiedzy jest na prawdę różnoraka. Od literatury, poprzez malarstwo, historię po architekturę.
 • Pomoc Psychologiczna Toruń
  Centrum PERSON prowadzi wyspecjalizowane kursy w formie wykładów, warsztatów, treningów dla instytucji, organizacji i stowarzyszeń. W zależności od wymagań danej instytucji kursy przeprowadzane są w kilkugodzinnych lub kilkudniowych blokach tematycznych. Program każdego szkolenia jest dopasowywany i modyfikowany do najpilniejszych potrzeb odbiorców. Wszystkie zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metod interaktywnych. Uczestniczy otrzymują zezwolenie potwierdzający odbycie warsztaty. Nasze oferty: Oferta DLA MOPS, Propozycja DLA CPR, Oferta DLA KURATORÓW I SĄDÓW, Oferta DLA SZKÓŁ I PEDAGOGÓW, Propozycja DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH, Oferta DLA PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH
 • Leczenie niepłodności partnerskiej
  ProVitalMed, to wyspecjalizowana poradnia ginekologiczna zajmująca się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem niepłodności partnerskiej, a także zapobieganiem i kuracją innych chorób w ramach ginekologii i położnictwa. W przypadkach, w których standardowe leczenie jest nieskuteczne, lub też kuracja ta nie zwiastuje szansy na uzyskanie ciąży, zrozumiałe jest przy obopólnej zgodzie partnerów, zastosowanie technik wspomaganego rozrodu.
 • RTG Kraków
  Dzięki wykorzystaniu techniki obrazowania narządów wewnętrznych przy użyciu promieni rentgenowskich, wprowadzeniu nowych rozwiązań w elektronice i cyfrowej technice obliczeniowej mamy dzisiaj do czynienia badaniami diagnostyki obrazowej, które stanowią podstawę fachu lekarzy. należałoby rzucić okiem do Internetu, by dowiedzieć się więcej. Wpisując w wyszukiwarkę tomografia komputerowa Kraków, uzyskamy informacje na rzecz badania, jakim jest tomografia komputerowa. Dla ciekawskich pociągający może być i sam tomograf. Aspekt techniczny sprzętu jest bardzo zasadniczy.