Linki po nynek1
 • Sprzątanie Biur
  Sprzątanie Biur - Firma Sprzątająca - Clear Express w Krakowie.

  Od 2006 roku podstawowy profil działania naszej firmy sprzątającej - Clear Express - to profesjonalne usługi utrzymania czystości. Świadczymy generalne sprzątanie biur, mieszkań i domów - pranie i czyszczenie wykładzin oraz dywanów w Krakowie.
  W zakresie utrzymania czystości - jesteśmy profesjonalną firmą szeroko znaną w Krakowie - dotrzymujemy terminów i generalnie sprzątamy w Krakowie, tylko naszymi super ekologicznymi środkami czystości. Naszym nowoczesnym sprzętem gwarantujemy usunięcie wszelkiego zabrudzenia i dręczących plam z wykładzin oraz dywanów w Krakowie. Z nami komfortowo, bezpiecznie i tanio - dajemy wysokie 20% rabaty na wszystkie świadczone usługi.
  Jesteśmy otwarci na współpracę - podejmujemy się wielkich wyzwań. Nasze motto: Po naszym generalnym sprzątaniu biur zostaje zawsze błysk.
  Zapraszamy Państwa na nasze generalne sprzątanie w Krakowie 24h.
 • Usługi Transportowe
  Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport znana jest z rzetelności, dokładności i punktualności,to się równa pełny profesjonalizm.Świadczymy usługi transportowe i przeprowadzki.Działamy od 1988 roku w Krakowie,Małopolsce i na terenie całego kraju.Nasza oferta skierowana jest do:firm,biur,Instytucji,magazynów,sklepów i klientów prywatnych.Nasze doświadczenie i pozytywne referencje od firm i biur prestiżowych oraz klientów prywatnych,jest gwarancją wykonania profesjonalnej przeprowadzki lub usługi transportowej.Przywieziemy niezbędne materiały pakowe i ochronne do przygotowania należycie przeprowadzki.Każdą usługę transportową wycenimy indywidualnie na miejscu niezobowiązująco i bezpłatnie.Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta,gwarantując staranne wykonanie zlecenia.Ceny mamy konkurencyjne.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Inne linki w tej kategorii
 • Tani transport - aukcje transportowe
  Clicktrans.pl to serwis, który umożliwia łatwe i szybkie znalezienie taniego transportu. Dzięki temu, że ogłoszenie trafia od razu do wielu firm przewozowych, trafia również do firm, które i tak już planują przejazd na podobnej trasie. Firmy te mogą zaproponować bardzo korzystne ceny, aby zapewnić sobie ładunek na trasę powrotną i uniknąć pustych przebiegów.To ekonomiczne i ekologiczne.
 • Transport
  Paganini - Transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Ładunki obsługujemy koncertowo.
 • Busy do Holandii
  Busy do Holandii od kilku lat stały się bardzo popularną formą transportu z Polski do Holandii. Coraz więcej naszych rodaków wyjeżdża do Holandii w poszukiwaniu pracy. Spowodowało to powstanie wielu firm transportowych zajmujących się przewozem osób do Holandii. Busy do Holandii wyjeżdżają niemal codziennie z wielu miast Polski. Przewóz tym środkiem transportu pozwala w szybki i tani sposób przedostać się do Holandii pod wskazany adres. Jest więc ciękawszym rozwiązaniem niż przejazd autokarem lub pociągiem. -- Seolight
 • Usługi kurierskie Łódź
  Pełen zakres usług kurierskich i transportowych, lokalne, krajowe, międzynarodowe, pełny zakres rozwiązań logistycznych oraz usługi magazynowania. Pełna gama usług kurierskich. W zależności od potrzeb świadczymy usługi w następujących obszarach działalności: usługi kurierskie Łódź, Warszawa, Szczecin, Kraków, dostawa przesyłek do sektora B2C, usługi kurierskie międzymiastowe na terenie kraju, usługi kurierskie międzynarodowe. Transport lądowy obejmuje przesyłki każdego rodzaju bez względu na wielkość i miejsce przeznaczenia. Tanie przesyłki to specjalność naszej firmy kurierskiej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz krótki termin realizacji.
 • Usługi transportowe
  Paganini - Transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Ładunki obsługujemy koncertowo.