Inne linki w tej kategorii
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów
  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych.
 • Biuro tłumaczeń rosyjski
  Tlumacz.pro - Biuro tłumaczeń rosyjskich z ponad 5 letnią historią. Profesjonalnie tłumaczymy teksty z języka polskiego na rosyjski a także z języka rosyjskiego na polski. W szczególnych przypadkach tłumaczymy z języka angielskiego na rosyjski. Przykładem takiego tłumaczenia może być online gra Torpia, również zajmujemy się nauczaniem języka rosyjskiego przez skype. Tlumacz.pro - rodzinne biuro tłumaczeń, w którym pracują native speakerzy języka rosyjskiego oraz polskiego. w rezultacie możemy zapewnić najlepszą jakość tłumaczeń. Każde zlecenie jest weryfikowane przez native speakera języka docelowego, dzięki czemu ewentualność pojawienia się pomyłek z powodu błędnego odczytania oryginału są nieznaczne. Tłumaczenia są wykonywane przez absolwentów filologii rosyjskiej. Z języka polskiego na rosyjski oraz z rosyjskiego na polski tłumaczymy teksty techniczne, teksty filozoficzne, strony internetowe, kontrakty, jako nieliczni oferujemy przekłady audiowizualne oraz tłumaczenie rękopisów napisanych językiem rosyjskim sprzed rewolucji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tlumacz.pro - tłumaczymy, nie tłumaczymy się.
 • Internet Marketing
  Yet, methods only facilitate & automate the procedure for determining trustworthiness.
  Effective Social Media Optimization. There are different varieties of heading tags along with their inclusion inside text in the content helps the viewer to skim through the content easily.
 • Słownik online gramatyki języka japońskiego
  Pierwszy w Polsce słownik online gramatyki japońskiej, który docelowo obejmie wszystkie zagadnienia wymagane na egzaminie JLPT, uszeregowane poziomami od N5 do N1. Słownik ponadto klasyfikuje opisane zjawiska pod względem: miejsca wystąpienia w popularnych podręcznikach do nauki japońskiego, części mowy (postpozycje, końcówki postwerbalne, rzeczowniki formalne, klasyfikatory i inne), czy ogólnej japońskiej klasyfikacji poziomów językowych. Słownik prowadzony jest na silniku Mediawiki.
 • Szkoła Polskiego, Kursy polskiego. Learn Polish
  Learn Polish language; Modern.edu - Polish lessons for foreigners. Polski - Kursy polskiego dla obcokrajowców. Korzystamy z najnowszych pomocy dydaktycznych. Wykorzystujemy nowoczesną metodykę uczenia. Szkoła założona przez doświadczonych lektorów. Modern.edu school founded & owned based on experienced tutors.