Inne linki w tej kategorii
 • Płatno¶ci online | PayLane
  Zaawansowane rozwi±zania płatnicze dla e-biznesów. Najpopularniejsze metody płatno¶ci online: karty kredytowe, karty debetowe, przelewy, PayPal. Oraz dodatkowe usługi płatnicze: płatno¶ci cykliczne, wirtualny terminal MOTO czy deskryptory transakcji. Dodatkowo formy płatno¶ci specyficzne dla poszczególnych krajów europejskich: Giropay, iDEAL, Sofortuberweisung. Dokonywanie rozliczeń i transakcji w walutach ponad 50 krajów. Standardy bezpieczeństwa PCI DSS.
 • Konto osobiste
  Potrzebujesz wygodnego konta osobistego z szybkim przelewem, bezpłatnymi wypłatami z wszystkich bankomatów w Polsce, kart± kredytow± czy kredytem odnawialnym? OszczędĽ swój czas i wybierz konto osobiste dostępne przez internet. Bez wychodzenia z domu, bez podawania adresu e-mail, bez zbędnych formalno¶ci. Prawdziwa rewolucja w doradztwie finansowym. Możesz sprawdzić TOP 10 konta osobiste lub też wyszukać ofertę dostosowan± do Twoich indywidualnych wymagań. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, podaj±c wysoko¶ć ¶redniego salda, walutę konta i kanały dostępu do rachunku. Podanie danych wymaganych do porównania do niczego nie zobowi±zuje, a jeżeli wybierzesz atrakcyjne konto osobiste możesz wprost z naszej strony złożyć wniosek do banku albo o kontakt z pracownikiem instytucji finansowej. Porównaj i wybierz optymalne konto osobiste. Pamiętaj za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat, a w naszym porównaniu kont osobistych znajduj± się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działaj±ce w Polsce. Załóż atrakcyjne konto osobiste przez internet.
 • Agencja marketingu szeptanego
  Jakie owoce może przynie¶ć podjęcie współpracy z agencj± marketingu szeptanego? W jaki sposób wybrać, spo¶ród dziesi±tek firm ¶wiadcz±cych takie usługi, sensown±? W jaki sposób ocenić profesjonalizm agencji, z któr± chcemy nawi±zać współpracę? I, ostatecznie, jak sprawdzić przeprowadzone działania?
  Oto problemy, które warto przeanalizować zanim postanowimy o współpracy z agencj±. Agencja marketingu szeptanego powinna zachować okre¶lone standardy, a jej działania musz± być bez wyj±tku zgodne z etyk±. Dlatego wła¶nie warto zaznajomić się z normami, według których funkcjonuje wybrana agencja marketingu szeptanego. Warto ocenić czy ¶wiadczenia proponowane przez firmę, z któr± prowadzimy negocjacje, opieraj± się na zwykłej "polecance", czyli spamowaniu reklam± czy na rzetelnej akcji informacyjnej, która opiera się na wiedzy, profesjonalizmie i szacunku dla zasad etycznego działania.
  Istotn± spraw± przy wyborze dobrej agencji jest obejrzenie jej aktualnych osi±gnięć. Profesjonalna agencja marketingu szeptanego powinna przedstawić klientowi kampanie, za które była odpowiedzialna oraz case studies. To tym ważniejsze, że niewła¶ciwe prowadzona kampania buzz marketingu może bardziej zaszkodzić firmie niż skutecznie j± promować. Powód? OdpowiedĽ jest bardzo prosta: internauci s± niezwykle wyczuleni na wszelkie rodzaje kryptoreklamy i bezlito¶nie. Następnym czynnikiem jest fakt, że informacja raz zamieszczona w sieci, będzie tam na bardzo długo. Dlatego wła¶nie warto szukać partnera z dużym do¶wiadczeniem i profesjonalnego, którego postępowanie będzie zgodne z normami i prawem.
 • Podci¶nieniowe Pranie Dywanów ŁÓD¬
  Podći¶nieniowe pranie wykładzin i dywanów. W ofercie także pranie tapicerki meblowej i czyszczenie podłóg w firmach, sklepach i biurach.