Inne linki w tej kategorii
 • Reklama internetowa
  Firma top4all to grupa kreatywnych ludzi, którzy postanowili wykorzystać zdobyte doświadczenie i zaproponować Państwu szereg nowoczesnych usług związanych z Internetem i jego wykorzystaniem na polu e-marketingu. Polityka naszego działania obejmuje przede wszystkim specjalizację w zakresie usług związanych z reklamą stron www w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie stron www to najlepsza forma promocji Państwa działalności w wyszukiwarkach. Wykorzystaj pozycjonowanie swojego sklepu i dotrzyj do swoich odbiorców. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
 • Agencja PR
  Planując kooperację z agencją PR należy dokładnie przedyskutować kwotę, którą otrzyma agencja PR i formę mierzenia efektywności jej pracy.
  Planowanie budżetu PR stanowi jeden z trudniejszych elementów prowadzenia działań public relations. W procesie tworzenia tych działań budżet jest ostatnim etapem akceptowania rocznych planów działań w ramach firmowych pionów PR, a także zamykania oferty jaką firmie sugeruje agencja PR.
  Agencja PR współpracując z klientem jest finansowana najczęściej na podstawie wynagrodzenia ryczałtowego. Wynagrodzenie firmy PR jest dobierane do celów współpracy i pracochłonności inicjatyw realizowanych przez agencję. Ryczałt, który agencja PR otrzymuje co miesiąc jest stałą kwotą, ustaloną w wyniku rozmów organizacji z agencją PR, odnoszącą się do zakresu prac świadczonych na rzecz organizacji. Umowy ryczałtowe dotyczą głównie długoterminowych form współpracy i stałej obsługi głównych obszarów PR: inicjowania kontaktów z przedstawicielami mediów, bieżącego monitoringu publikacji, przygotowywania spotkań prasowych, tworzenia i dystrybucji wiadomości dla mediów, pisania tekstów szerzej omawiających dane zagadnienie, inicjowania wywiadów z ważnymi pracownikami przedsiębiorstwa, organizowania testów recepcji produktów, doradztwa i tym podobne.
  Działania PR realizowane są przede wszystkim w trzech formułach: poprzez firmowe działy PR, poprzez zatrudnione agencje PR, lub wspólną współprace organizacji z agencją PR.