Inne linki w tej kategorii
 • Fifa
  Serwis rozrywek gier fifa. Rozgrywki dla posiadaczy konsol PS3, xbox 360, wii a także komputerów stacjonarnych PC. Turnieje fifa 12 w których można rozgrywać mecze w ramach lig, pucharów oraz klanowych rozgrywek fifa. Również można brać udział w ligach typera i 1on1 ladder.
 • Życzenia bożonarodzeniowe
  Ludziom grudzień kojarzy się ze śniegiem i Bożym Narodzeniem. Dlatego na naszej stronie podjęliśmy temat tego znakomitego chrześcijańskiego święta. Bo to przecież od nas zależy jakie ono będzie, a na pewno pragnęlibyśmy, żeby było niesamowitym przeżyciem, a nie tylko upominki, jadło i pijaństwo. Warto przeto komponować sobie w ten uroczysty czas miłe życzenia bożonarodzeniowe - takie właśnie zrobione życzonka otrzymasz u nas. Do tego dołożyliśmy poematy świąteczne, a także kolędy wraz z tekstami, ażeby nie tylko je móc słuchać, lecz także wyśpiewywać. Bo kolędy aranżują idealny klimat świąt, najbardziej gdy śpiewa je cała rodzina. Ewidentnie nie mogło braknąć również przepisów na zwyczajowe i wyborne dania bożonarodzeniowe. Zapraszamy do odwiedzin i pragniemy życzyć Wesołych Świąt.
 • Willa HIGH LAND - Pokoje Białka Tatrzańska
  Pensjonat Willa High Land Białka Tatrzańska to bardzo ciekawe miejsce, zlokalizowane w cichej górskiej okolicy. Oferowane są u nas niedrogie noclegi, adresowane dla osób prywatnych oraz firm. Do dyspozycji naszych gości czekają pokoje wraz z łazienkami, TV i szybkim Internetem, jacuzzi oraz stylowa karczma z dobrze wyposażonym barkiem. W dobrych warunkach można u nas wypocząć również na zewnątrz, w ogrodzie z bacówką, gdzie znajduje się także specjalne miejsce do urządzania grilla i plac zabaw dla dzieci. Pensjonat w górach to nie tylko tani nocleg, lecz również poręczny punkt wypadowy do wycieczek po okolicy Nowego Sącza oraz Morskiego Oka. Aktualnie na naszej stronie dostępny jest cennik usług oraz mapa dojazdu.
 • Urodziny dla dzieci Warszawa
  Familijni to kreatywne centrum rozrywki i edukacji dla dzieci. Jesteśmy niezwykłym miejscem, stworzonym z myślą o dzieciach we wczesnym wieku szkolnym (6-12 lat). Przyjemność w naszym pierwszym w Polsce labiryncie laserowym dla dzieci jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla młodych, jak i trochę starszych gości. Organizujemy znakomite urodziny, imprezy tematyczne, wycieczki szkolne. Serdecznie zapraszamy także do naszej świetlicy oraz ciekawe warsztaty pozalekcyjne. Nasza lokalizacja: Warszawa-Ursus.
 • Fotografia Ślubna
  Niebagatelna fotografia ślubna przeznaczona dla ludzi ceniących profesjonalne podejście. Niezwykłe sytuacje utrwalone w kadrach na bardzo wysokim poziomie. Fotografie ślubne realizowane na terenie Śląska oraz inncyh państw Europy.

  FotoKreatywnie:
  Ślub należy niewątpliwie do jednych z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, a wiadomo, że tak ważne momenty chce się na zawsze mieć w pamięci, żeby móc powracać wspomnieniami do tamtych chwil. Fotografia ślubna, jaką tworzę z ogromną pasją, daje możliwość zatrzymać na fotografiach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niezwykłym stylu. Zdjęcia ślubne to temat nader pasjonujący, aczkolwiek odpowiedzialny, to też traktuję go w pełni profesjonalnie. Kładę nacisk na kreatywność i artystyczny wyraz mojej pracy. Estetyczne zdjęcia ślubne, tworzone z wyraźnym poczuciem estetyki!