Inne linki w tej kategorii
 • Portal randkowy Swatka
  Randki internetowe gdzie spełniają się marzenia o wielkiej miłości. Wszystko dostępne w sieci od zaraz. Nasz serwis działa od ponad roku i zdołał w tym czasie zgormadzić całkiem pokaźne grono użytkowników. Randki internetowe mogą być fajne, czego dowodem jest właśnie Swatka. Bądźcie z nami na codzień i od święta. I niech zapanuje miłość.
 • Śmieszne obrazki
  Podziwiasz śmieszne obrazki wyszukane w sieci? Myślisz, że stworzenie czegoś takiego jest strasznie trudne? Już nie! Nasz nowy serwis podpiszobrazek.pl umożliwi ci wpisanie dowolnego tekstu, w dowolny sposób na wybranym zdjęciu. Wystarczy znaleźć fajne zdjęcie, dodać je do serwisu, wpisać tekst przeobrazić go w taki sposób aby idealnie komponował się z całością poprzez dobranie czcionki, barw, wielkości i położenia. Gdy obrazek jest gotowy publikujesz go w serwisie i oczekujesz na komentarze i oceny innych użytkowników. Gdy chwilowo nie masz weny, poszukaj inspiracji w pracach innych i wyraź swoją opinie na ich temat. Wejdź na podpiszobrazek.pl i przyłącz się do tworzenia nowego oblicza sieci. Podpiszobrazek.pl zaprasza
 • SPA Polanica Zdrój
  Bukowy Park to bardzo urokliwy hotel połączony z sekcją SPA, położony w znanej miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój. Na gości czekają doskonale wyposażone przestronne pokoje z klimatyzacją, a ponadto profesjonalna sala konferencyjna, dwie restauracje, przytulna kawiarnia i gratisowy parking. W hotelu można skorzystać z różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej w sekcji SPA. Do dyspozycji gości jest dobrze przeszkolony personel, niezwykle pomocny przy korzystaniu z zabiegów. Noclegi w Bukowym Parku można zarezerwować online. Hotele takie jak nasz to nie tylko doskonałe warunki noclegowe, ale także możliwość skorzystania z wielu atrakcji w okolicy. Największe spośród nich to spacery po urokliwych górskich szlakach, możliwość uprawiania narciarstwa, a także bogactwo zabytków i atrakcji turystycznych.
 • Przepis na gofry
  Jeżeli do tej pory nie przygotowywałaś osobiście gofrów, zajrzyj szybko na stronę Przepis na gofry. Znajdziesz na niej odpowiednie przepisy zarówno jeżeli jesteś kulinarnym laikiem, jak też gdy kulinarne sekrety nie są ci obce. Poza tym, stworzyliśmy na naszej stronie galerię, spośród której możesz czerpać inspiracje dla swoich kolejnych kulinarnych cudów. Jeżeli tylko masz ochotę, możesz również przekazać nam zdjęcia zrobionych przez ciebie gofrów, które w naszej galerii, wraz z twoim imieniem i nazwiskiem.