Inne linki w tej kategorii
 • Adwokat Gdańsk - Beata Nowakowska
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Beaty Nowakowskiej skierowana jest do klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców.
  Adwokat Beata Nowakowska prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego
  - prawa cywilnego
  - prawa gospodarczego i finansowego
  - prawa budowlanego
 • Adwokat Rzeszów, Rozwody, Odszkodowania, Spadek, Areszt
  Szanowni Państwo.
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Adwokata Krzysztofa Dolot skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą jak i firm.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.
  Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego a jej filia w Mielcu na ul. Krótkiej 1.
  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku i inne sprawy spadkowe, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  - prawa administracyjnego, spółdzielczego
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line za pomocą przystosowanej do tego strony internetowej; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do nawiązania wspólpracy.
  adw. Krzysztof Dolot
 • Kancelaria Prawna Vidnicta
  Krakowska Kancelaria Prawna świadcząca na wysokim poziomie usługi prawne. Zajmujemy się windykacją długów, obsługą firm i osób fizycznych, odszkodowaniami i wszelkimi innymi zagadnieniami prawnymi. Wszyscy zatrudnieni u nas prawnicy mają kwalifikacje zawodowe. Prowadzimy postępowania z wielu dziedzin prawa. Zapewniamy rzetelne wykonywanie zleceń i konkurencyjne ceny. Łatwo dojzd, parking w pobliżu Kancelarii. Prowadzimy postępowania międzynarodowe. Windykujemy bezzaliczkowo. Prowadzimy sprawy o odszkodowania bez zaliczek. Zapewniamy reprezentację w sądzie. Porady online.
 • Adwokat Gdańsk - Beata Nowakowska
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Beaty Nowakowskiej skierowana jest do klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców.
  Adwokat Beata Nowakowska prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego
  - prawa cywilnego
  - prawa gospodarczego i finansowego
  - prawa budowlanego
 • Radca prawny Szczecin
  Kiedy przychodzi do nas list z sądu albo od komornika większość ludzi wpada w panikę, nawet kiedy sprawa jest nieporozumieniem lub kiedy nie jesteśmy o nic oskarżani tylko mamy na przykład spadek do odebrania. Wpadamy w panikę, gdyż zwyczajnie nie rozumiemy zagmatwanego, niejasnego języka prawniczego a nieraz nie wiemy nawet o co chodzi w wezwaniu. Z każdym problemem natury prawnej możesz zgłosić się do Kancelarii Radców Prawnych w Szczecinie. Z radością pomożemy Ci rozwiązać kłopot i przygotujemy Cię żebyś był świadom swych praw w sądzie.