Inne linki w tej kategorii
 • Plotersky - Technika reklamowa - Plotersky technika dla reklamy
  Plotersky to niebo pełne ploterów i urządzeń do wykonywania elementów reklamy.
  Ploter to peryferyjne urządzenie komputerowe, które wykorzystywane jest do pracy z małymi i dużymi powierzchniami płaskimi. Potrafi nanosić obrazy, grawerować i wycinać wzory.
  Serdecznie witamy wszystkie osoby, które w swojej pracy mają potrzebę cięcia, wycinania, nacinania wszelkiego rodzaju folii i papieru oraz wykonywa nadruki termotransferowe.
  W naszej wszechstronnej ofercie mamy nadzieję, że znajdą Państwo optymalne urządzenie dla siebie, aby kompleksowo obsługiwać Państwa klientów.
 • Twoje logo na kubku reklamowym
  porcelana reklamowa to wspaniały sposób na promocję naszej marki. W naszej ofercie znajdziemy najlepszej jakości produkty. Istotne jest to, iż staramy się uzyskać super niskie ceny. Pomożemy Ci dobrać najlepszy Twojego przedsiębiorstwa rodzaj kubka lub innego naszego gadżetu porcelanowego oraz szklanego. Przygotujemy dla Twojej firmy darmową wizualalizację oraz za darmo przygotujemy projekt graficzny do druku. Czas produkcji iwysyłki wynosi ok. 15 dni roboczych, istnieje możliwość srócenia tego czasu do 5 dni roboczych. Kubki są przewożone w specjalnie zabezpieczonych kartonach przez naszego kuriera. -- Seolight
 • Drukarnia Łódź
  Zlecanie druku materiałów reklamowych w drukarni internetowej daje sporo zalet. To oszczędność czasu, jak również pieniędzy. Druk w drukarni internetowej jak sama nazwa wskazuje istnieje w internecie, który w teraźniejszych czasach jest powszechnie dostępny i dla wszystkich. Natomiast prowadzenie sprzedaży w internecie jest znacznie tańsze niż w lokalnej drukarni. Dzięki temu ceny zamawiania plakatów reklamowych są znacznie niższe niż obecnie w zwykłej drukarni, a zlecając np. druki ulotek nie musimy wychodzić z pracy. Podobnie jest przy odbiorze podając tylko adres dostawy, dostawca dostarcza nam gotowe materiały promocyjne.
 • Skład i łamanie książek, czasopism + projektowanie graficzne: identyfikacja wizualna, projekty folde
  GroupMedia oferuje szeroką gamę usług reklamowo - wydawniczych. Oferta firmy to trzy obszary działalności: przygotowanie publikacji do druku (DTP), projektowanie graficzne i lokalizacja dokumentów na języki obce.
  Dla firm wydawniczych jesteśmy w stanie wykonać takie usługi jak: skład i łamanie tekstu, projektowanie okładek oraz stron tytułowych, projektowanie makiet książek i czasopism, przygotowanie i retusz materiałów graficznych i fotograficznych, wprowadzenie korekty oraz przygotowanie do naświetlania ctp i ctf.
  W zakresie przygotowywania materiałów graficznych specjalizujemy się w obsłudze średnich i małych firm, dla których usługi agencji reklamowych są zbyt obszerne. Można nam powierzyć projektowanie wszystkich elementów identyfikacji wizualnej, takich jak logo, logotyp, kolory firmowe, materiały biurowe (papier firmowy, teczki, koperty, okładki płyt CD), materiały reklamowe (foldery, katalogi, ulotki), projekty graficzne stron internetowych, serwisy i strony internetowe, materiały i gadżety reklamowe, gazety, magazyny, raporty, newslettery i biuletyny firmowe, czy prezentacje multimedialne.
  Lokalizacja tłumaczonych materiałów w zakresie DTP, to usługa dla biur tłumaczeń oraz firm, które chcą przygotować materiały graficzne w różnych wersjach językowych. W GroupMedia składamy i przygotowujemy do druku publikacje w wielu językach... we wszystkich europejskich, oczywiście angielskim, ale również w japońskim, chińskim i arabskim.