Inne linki w tej kategorii
 • Leczenie niepłodności partnerskiej
  ProVitalMed, to wyspecjalizowana poradnia ginekologiczna zajmująca się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem niepłodności partnerskiej, a także zapobieganiem i kuracją innych chorób w ramach ginekologii i położnictwa. W przypadkach, w których standardowe leczenie jest nieskuteczne, lub też kuracja ta nie zwiastuje szansy na uzyskanie ciąży, zrozumiałe jest przy obopólnej zgodzie partnerów, zastosowanie technik wspomaganego rozrodu.
 • Brak miesiączki - przyczyny
  Nie na każdy ból pomoże środek przeciwbólowy. Jak wyjaśnia podany portal choroby kobiece są to głównie schorzenia żeńskiego układu rozrodczego i inne choroby związane z hormonami. Dzięki promocji profilaktyki w ostatnich latach zaobserwowano poprawę stanu zdrowia populacji.
 • Szpitale, centra medyczne, przychodnie, lekarze
  Szukasz lekarza, przychodni, szpitala? Planujesz operację? Sprawdź opinie innych pacjentów o placówkach medycznych, znajdź najlepszy szpital, lekarza. Masz pełny dostęp do ponad 15 000 placówek medycznych o wszystkich specjalnościach: anestezjologia, balneologia, chirurgia, chirurgia plastyczna, chirurgia dziecięca, choroby wewnętrzne, choroby zakaźne, dermatologia, diagnostyka, ginekologia i położnictwo, immunologia i genetyka, medycyna pracy, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, otolaryngologia, pediatria, psychiatria, psychologia, radiologia, transplantologia, reumatologia, stomatologia, rehabilitacja, urologia.
 • Terapia Gestalt Warszawa
  Na mojej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat psychoterapii Gestalt. To obecnie jeden z popularniejszych nurtów terapeutycznych. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerzam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt. Jeżeli chciałbyś wprowadzić zmiany w swoim życiu, nie jesteś w stanie samodzielnie zapanować nad pewnymi aspektami własnego życia, to zapraszam cię do kontaktu. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepszy sposób rozwiązania problemu.