Inne linki w tej kategorii
 • Ruda - spływ kajakiem
  Superkajak od kilka lat zajmuje się organizowaniem spływów kajakowych na rzekach północnej polski. Oferujemy wynajęcie nowoczesnego sprzętu oraz akcesoriów takich jak wiosła, kamizelki ratunkowe, worki nieprzemakalne oraz dowóz nad wybraną rzekę lub jezioro. Oferujemy dowóz na następujące rzeki: Brda, Gwda, Wieprza, Słupia, Piława, Czernica, Wda, Łupawa, Parsęta, Zbrzyca, Chocina, Modra, Ruda, Dobrzyca, Łeba. Organizujemy spływy kajakowe dla rodzin oraz dużych, zorganizowanych grup. Posiadamy ponad 200 kajaków i canoe. W naszej ofercie posiadamy stare kajaki (tzw szklaki) oraz nowoczesne kajaki poliestrowe. Siedziba naszej firmy mieści się w Przechlewie województwie pomorskim, w najbliższym sąsiedztwie krainy geograficznej zwanej Kaszubami. Zapraszamy na wypoczynek na Kaszubach z superkajakiem.
 • Okulary Warszawa
  Centrum Optokan oferuje badanie wzroku, doradztwo, dobór oprawek oraz wykonanie okularów dla potrzeb klienta.
  Wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowany personel, to atuty naszego centrum.
 • Turnusy rehabilitacyjne
  Ośrodek rehabilitacyjny i wczasowy z basenem, bogatą bazą zabiegową położony w cichej, pięknej okolicy. Oferuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające, z odnową biologiczną, wczasy zdrowotne i lecznicze. Wczasy zdrowotne i pobyty hotelowe.
 • Trener osobisty Wroclaw
  Zapraszam do wspólnych(zajęć|treningów} pod okiem bardzo wymagającego i konsekwentnego trenera, a satysfakcja z osiągniętych efektów pozwoli Państwu szybko zapomnieć o trudach i wyrzeczeniach związanych z pracą nad ich osiągnięciem. Treningi mogą odbywać się, w zależności od preferencji, w klubach fitness, w plenerze lub w przydomowych siłowniach. Trening rozpoczynamy od rozgrzewki przechodzimy do treningu właściwego, który opiera się na nieograniczonych możliwościach popularnej na północy Europy techniki Nornic Walknig, joggingu, terenowych przejazdach rowerowych oraz ćwiczeniach łączących grę i zabawę. Wszystko po to, aby oderwać się od rutynowo powtarzanych czynności i połączyć pracę nad ciałem z zabawą, rywalizacją i różnorodnością. Sesję treningową kończymy ćwiczeniami rozciągającymi, które zapobiegną ewentualnym potreningowym boleściom mięśniowym. Serdecznie zapraszam osoby z miasta Wrocław i okolic na zajęcia.