Inne linki w tej kategorii
 • Leczenie niepłodności partnerskiej
  ProVitalMed, to wyspecjalizowana poradnia ginekologiczna zajmująca się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem niepłodności partnerskiej, a także zapobieganiem i kuracją innych chorób w ramach ginekologii i położnictwa. W przypadkach, w których standardowe leczenie jest nieskuteczne, lub też kuracja ta nie zwiastuje szansy na uzyskanie ciąży, zrozumiałe jest przy obopólnej zgodzie partnerów, zastosowanie technik wspomaganego rozrodu.
 • Pomoc Psychologiczna Toruń
  Centrum PERSON prowadzi wyspecjalizowane kursy w formie wykładów, warsztatów, treningów dla instytucji, organizacji i stowarzyszeń. W zależności od wymagań danej instytucji kursy przeprowadzane są w kilkugodzinnych lub kilkudniowych blokach tematycznych. Program każdego szkolenia jest dopasowywany i modyfikowany do najpilniejszych potrzeb odbiorców. Wszystkie zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metod interaktywnych. Uczestniczy otrzymują zezwolenie potwierdzający odbycie warsztaty. Nasze oferty: Oferta DLA MOPS, Propozycja DLA CPR, Oferta DLA KURATORÓW I SĄDÓW, Oferta DLA SZKÓŁ I PEDAGOGÓW, Propozycja DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH, Oferta DLA PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH
 • Psycholog, Psychoterapia, Warszawa
  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności.
  Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne. Warszawa ul. Grażyny 13. Tel kom. 518 48 28 56
  Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.
 • Stomatolog Wrocław
  Denta gabinet dentystyczny to specjalistyczna wiedza i innowacyjna technologia wykorzystywane do poprawy wyglądu. Szukacie stomatologa, który zajmie się Waszym uśmiechem profesjonalnie i kompleksowo, u którego wizyty odbywają się terminowo, według ustalonego planu, który dodatkowo Was odstresuje, a leczenie wykona bezboleśnie? Denta to ponad 10 lat doświadczeń, kontynuacja rodzinnej tradycji, najnowocześniejszy sprzęt, setki zadowolonych pacjentów oraz profesjonalny zespół stomatologów specjalistów.
 • Terapia Gestalt Warszawa
  Na mojej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat psychoterapii Gestalt. To obecnie jeden z popularniejszych nurtów terapeutycznych. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerzam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt. Jeżeli chciałbyś wprowadzić zmiany w swoim życiu, nie jesteś w stanie samodzielnie zapanować nad pewnymi aspektami własnego życia, to zapraszam cię do kontaktu. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepszy sposób rozwiązania problemu.