Inne linki w tej kategorii
 • Bramki VoIP
  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia, ale także telefonia internetowa. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu.
 • Focus Contact Center - Profesjonalny Telemarketing
  Focus Contact Center to odkrywcza marka na rynku call center w Polsce. Kadra Nadzorująca Focus Contact Center uskuteczniła dotychczas blisko 150 przedsięwzięć w ramach marketingu bezpośredniego. Obsługiwali internacjonalne korporacje, małe i micro przedsiębiorstwa i organizacje pożytku publicznego. Komponowali pionierskie normy sprzedaży na rynku BPO w Polsce.
  Innowacyjne podejście skutkowało wzrostami efektów i satysfakcji Klienta nawet o 300%. Obecnie własna wiedzę i doświadczenie kumulują w Focus Contact Center. Oferujemy efektywny i skuteczny schemat zarządzania projektem w konkurencyjnej cenie.
  Największą wartością firmy są jej Konsultanci, w związku z tym permanentnie dbamy o wysoki poziom motywacji pracowników i trwałość kadry. Poza systemem premiowym, prowizyjnym oraz dodatkami, otrzymują oni określony procent z kwartalnego i rocznego zysku firmy. Firma jest zlokalizowana w centrum Lublina. Stanowiska wyposażone zostały w najwyższej klasy oprogramowanie, wspomagające telefoniczne centra usług.
 • Symbian
  Serwis poświęcony mobilnemu systemowi operacyjnemu Symbian w telefonach takich jak Nokia E7, N8 czy C6. Przeczytaj ciekawe artykuły o programach i grach. Dowiedz się więcej o telefonach z systemem Symbian. Sprawdź czy posiadasz aktualną wersję firmware. Zapraszamy już teraz!
 • VoIP, telefonia internetowa
  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 • BOTOX KRAKOWODMLADZANIE KRAKOWDERMATOLOGIA ESTETYCZNA KRAKOW
  BOTOX KRAKOW
  ODMLADZANIE KRAKOW
  DERMATOLOGIA ESTETYCZNA KRAKOW