Inne linki w tej kategorii
 • Free Software - Biscomp.pl
  Kompletna baza z darmowym oprogramowaniem. Narzędzia internetowe, Aplikacje multimedialne, Antywirusy i Gry.
 • Grafik Pracy
  Do poprawnego administrowania przepracowanymi godzinami pracy Osób pracujących wymagana jest fundamentalna znajomość z zakresu Prawa Pracy i przygotowanie rzeczowe. Koordynator odpowiedzialny za porządkowanie harmonogramu czasu pracy w Przedsiębiorstwie ma nietrywialne zadanie. Nieduża pomyłka przy manualnym planowaniu harmonogramu czasu pracy może przyczynić się do wielu komplikacji. Tak więc, liczącym się elementem tego zadania jest oprogramowanie, które zautomatyzuje określone procesy i obniży sumę błędów w zasadzie do 0. Pewien serwis internetowy upowszechnia program grafik pracy przez sieć internetową, który jest bardzo łatwy w użytkowaniu i co bardziej istotne efektywny.

  Kierując Zakładem Pracy lub zajmując kierownicze stanowisko, jesteśmy zobowiązani strzec niektórych narzuconych na nas zadań. Jednym z centralnych elementów naszej codziennej pracy jest weryfikowanie godzin pracy Osób zatrudnionych.

  Grafiki pracy są fundamentalnym elementem generalnego okresu zatrudnienia. Są rygorystycznie zależne od takich elementów jak: umowa o pracę, płaca, Kodeks Pracy czy sam grafik pracy. Pomyłka w okresie układania harmonogramu czasu pracy, może odzwierciedlić się na płacy dla pracowników. Każdy z nas wie jakie są tego konsekwencje. Jeżeli jest taka możliwość użytkujmy programy, które znacznie nam usprawnią pilnowanie czasu pracy.

  We wszystkich Firmach są założone pewne normy co do przepracowanych godzin pracy, które tudzież są skrupulatnie połączone z rozdziałem VI Prawa Pracy. W następstwie tego, spada na nas duża odpowiedzialność, która jest unormowana prawnie i jest istotą do prawidłowego administrowania Osobami wykonującymi pracę.
 • Katalog darmowych aplikacji e-Program.pl
  e-Program.pl - katalog aplikacji z najnowszym oprogramowaniem. Portal e-Program.pl został stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą i lubią być na bieżąco z software. Stale uaktualnienia programy oraz pojawiające się nowe aplikacje tworzą pojemną bazę, w której każdy użytkownik będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Ponadto, redakcja e-Program.pl monitoruje rynek software i informuje o najważniejszych wydarzeniach. Download plików jest w pełni bezpieczny, gdyż wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł.
 • Marcin Kijak
  Jestem webmasterem tworzącym strony internetowe w Poznaniu. Oferuję m.in. witryny www PHP, bazy danych. Profesjonalnie wykorzystuję xHTML i CSS3.
  Funkcjonuję ponad 12 miesięcy. Jestem w stanie dotrzeć do zlecającego stworzenie strony internetowej w Poznaniu i najbliższych okolic.
  W przypadku za dużej odległości, wykonując pracę w Poznaniu stronę internetową wykonać jestem w stanie komunikując się zdalnie.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami
  Programy komputerowe wspomagające zarządzanie projektami takie jak PM-compass, w naszych latach stały się niebywale potrzebnym elementem wpływającym pozytywnie na funkcjonowanie wszystkich przedsiębiorstw. Pmcompass to narzędzie online które znacznie przyspiesza przepływ informacji między członkami Twojego zespołu, dzięki czemu będzie polepszona efektywność pracy w Twojej firmie.