Inne linki w tej kategorii
 • Pomoc Psychologiczna Toruń
  Centrum PERSON prowadzi wyspecjalizowane kursy w formie wykładów, warsztatów, treningów dla instytucji, organizacji i stowarzyszeń. W zależności od wymagań danej instytucji kursy przeprowadzane są w kilkugodzinnych lub kilkudniowych blokach tematycznych. Program każdego szkolenia jest dopasowywany i modyfikowany do najpilniejszych potrzeb odbiorców. Wszystkie zajęcia prowadzone z wykorzystaniem metod interaktywnych. Uczestniczy otrzymują zezwolenie potwierdzający odbycie warsztaty. Nasze oferty: Oferta DLA MOPS, Propozycja DLA CPR, Oferta DLA KURATORÓW I SĄDÓW, Oferta DLA SZKÓŁ I PEDAGOGÓW, Propozycja DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH, Oferta DLA PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH
 • Stomatolog Wrocław
  Denta gabinet dentystyczny to specjalistyczna wiedza i innowacyjna technologia wykorzystywane do poprawy wyglądu. Szukacie stomatologa, który zajmie się Waszym uśmiechem profesjonalnie i kompleksowo, u którego wizyty odbywają się terminowo, według ustalonego planu, który dodatkowo Was odstresuje, a leczenie wykona bezboleśnie? Denta to ponad 10 lat doświadczeń, kontynuacja rodzinnej tradycji, najnowocześniejszy sprzęt, setki zadowolonych pacjentów oraz profesjonalny zespół stomatologów specjalistów.
 • Terapia Gestalt Warszawa
  Na mojej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat psychoterapii Gestalt. To obecnie jeden z popularniejszych nurtów terapeutycznych. Jestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż poszerzam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt. Jeżeli chciałbyś wprowadzić zmiany w swoim życiu, nie jesteś w stanie samodzielnie zapanować nad pewnymi aspektami własnego życia, to zapraszam cię do kontaktu. Wspólnie postaramy się znaleźć najlepszy sposób rozwiązania problemu.
 • Opieka medyczna Kraków
  Nie da się ukryć, że sporo z nas myśli, że prywatne usługi medyczne są związane z niezbyt korzystnymi cenami, na które zwyczajnie w świecie nie stać większości osób. Tymczasem opieka medyczna Kraków to tak naprawdę szczególnie korzystna propozycja, z której warto skorzystać. Jeśli tylko zapoznamy się z niektórymi cenami, błyskawicznie zdamy sobie sprawę, że nie będzie to dla nas niemożliwy do zrealizowania wydatek. Bez wątpienia momentalnie zrezygnujemy z publicznej służby zdrowia, która dotychczas była wyłącznie powodem niepożądanych frustracji. Każdy z nas powinien poprawiać swoje życie na lepsze, a wybór właściwej opieki medycznej ma w tym względzie dosyć szczególne znaczenie.
 • Szpitale, centra medyczne, przychodnie, lekarze
  Szukasz lekarza, przychodni, szpitala? Planujesz operację? Sprawdź opinie innych pacjentów o placówkach medycznych, znajdź najlepszy szpital, lekarza. Masz pełny dostęp do ponad 15 000 placówek medycznych o wszystkich specjalnościach: anestezjologia, balneologia, chirurgia, chirurgia plastyczna, chirurgia dziecięca, choroby wewnętrzne, choroby zakaźne, dermatologia, diagnostyka, ginekologia i położnictwo, immunologia i genetyka, medycyna pracy, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, otolaryngologia, pediatria, psychiatria, psychologia, radiologia, transplantologia, reumatologia, stomatologia, rehabilitacja, urologia.