Inne linki w tej kategorii
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.
 • Ventrilo 3.0.1.
  The ability to exert a voice activated edifice allows words to be passed without diverting the gamers' ware from the tournament, and if the game crashes voice communication is maintained.This program is widely utilized by gamers, that refer to it as Vent, and who utilise the application to compound with other gamers on the same team of a multiplayer game.This program is also used as a call-in method on radio shows, and for main voice-chat.Ventrilo 2.1.4 is picked by gamers cause, Ventrilo software uses minimaltrifling processor resources, communicating by voice offers a competitive avail by permitting players to compround more quickly than writting messages to one another.
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów Doradca
  Biuro rachunkowe, kancelaria podatkowa Doradca, świadczy usługi księgowe, podatkowe, płacowe i ZUS oraz konsulting informatyczny. Wdrażamy u klientów oprogramowanie biznesowe firm Sage Symfonia i Comarch CDN Optima. Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego i konfigurujemy sieci informatyczne.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami
  Programy komputerowe wspomagające zarządzanie projektami takie jak PM-compass, w naszych latach stały się niebywale potrzebnym elementem wpływającym pozytywnie na funkcjonowanie wszystkich przedsiębiorstw. Pmcompass to narzędzie online które znacznie przyspiesza przepływ informacji między członkami Twojego zespołu, dzięki czemu będzie polepszona efektywność pracy w Twojej firmie.
 • Grafik Pracy
  Do poprawnego administrowania przepracowanymi godzinami pracy Osób pracujących wymagana jest fundamentalna znajomość z zakresu Prawa Pracy i przygotowanie rzeczowe. Koordynator odpowiedzialny za porządkowanie harmonogramu czasu pracy w Przedsiębiorstwie ma nietrywialne zadanie. Nieduża pomyłka przy manualnym planowaniu harmonogramu czasu pracy może przyczynić się do wielu komplikacji. Tak więc, liczącym się elementem tego zadania jest oprogramowanie, które zautomatyzuje określone procesy i obniży sumę błędów w zasadzie do 0. Pewien serwis internetowy upowszechnia program grafik pracy przez sieć internetową, który jest bardzo łatwy w użytkowaniu i co bardziej istotne efektywny.

  Kierując Zakładem Pracy lub zajmując kierownicze stanowisko, jesteśmy zobowiązani strzec niektórych narzuconych na nas zadań. Jednym z centralnych elementów naszej codziennej pracy jest weryfikowanie godzin pracy Osób zatrudnionych.

  Grafiki pracy są fundamentalnym elementem generalnego okresu zatrudnienia. Są rygorystycznie zależne od takich elementów jak: umowa o pracę, płaca, Kodeks Pracy czy sam grafik pracy. Pomyłka w okresie układania harmonogramu czasu pracy, może odzwierciedlić się na płacy dla pracowników. Każdy z nas wie jakie są tego konsekwencje. Jeżeli jest taka możliwość użytkujmy programy, które znacznie nam usprawnią pilnowanie czasu pracy.

  We wszystkich Firmach są założone pewne normy co do przepracowanych godzin pracy, które tudzież są skrupulatnie połączone z rozdziałem VI Prawa Pracy. W następstwie tego, spada na nas duża odpowiedzialność, która jest unormowana prawnie i jest istotą do prawidłowego administrowania Osobami wykonującymi pracę.