Inne linki w tej kategorii
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów Doradca
  Biuro rachunkowe, kancelaria podatkowa Doradca, świadczy usługi księgowe, podatkowe, płacowe i ZUS oraz konsulting informatyczny. Wdrażamy u klientów oprogramowanie biznesowe firm Sage Symfonia i Comarch CDN Optima. Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego i konfigurujemy sieci informatyczne.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami
  Programy komputerowe wspomagające zarządzanie projektami takie jak PM-compass, w naszych latach stały się niebywale potrzebnym elementem wpływającym pozytywnie na funkcjonowanie wszystkich przedsiębiorstw. Pmcompass to narzędzie online które znacznie przyspiesza przepływ informacji między członkami Twojego zespołu, dzięki czemu będzie polepszona efektywność pracy w Twojej firmie.
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.
 • Marcin Kijak
  Jestem webmasterem tworzącym strony internetowe w Poznaniu. Oferuję m.in. witryny www PHP, bazy danych. Profesjonalnie wykorzystuję xHTML i CSS3.
  Funkcjonuję ponad 12 miesięcy. Jestem w stanie dotrzeć do zlecającego stworzenie strony internetowej w Poznaniu i najbliższych okolic.
  W przypadku za dużej odległości, wykonując pracę w Poznaniu stronę internetową wykonać jestem w stanie komunikując się zdalnie.
 • AntCom - program do pizzerii
  Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt zaliczający się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. Program pozwala na pełną kontrolę prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada ten program windykacyjny. Platforma ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera.
  Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie oprogramowaniem do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". System ten to: kontrola pracowników, stan magazynowy, rozliczenia pracowników, składanie zamówień, kontrola lokalu.
  Kolejną interesującą propozycją w ofercie jest oprogramowanie do obsługi floty samochodów "Flota". Oferuje następujące możliwości: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych. Dzięki temu oprogramowaniu zarządzanie flotą samochodową i pojazdów może być bardzo proste i skuteczne. Dowolny program dostępny jest w darmowej wersji demonstracyjnej, która pozwala na przetestowanie systemu przez 30 dni. Firma AntCom proponuje też kilka narzędzi dla programistów i administratorów. Source Files Manager to repozytorium plików wymagane do pracy firm informatycznych i wszystkich tych, których tryb działalności opiera się na pracy z plikami współdzielonymi. Mistrz Matematyki to sprawne narzędzie do nauki tabliczki mnożenia dla dzieci.