Inne linki w tej kategorii
 • Aplikacje mobilne
  Jesteśmy grupą programistów, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na różne systemy operacyjne. Nasz dorobek to kilkadziesiąt aplikacji, dla klientów z kraju i zagranicy. Nasze projekty są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i zastosowań komercyjnych. Wysoki poziom technologiczny naszych rozwiązań mobilnych możliwy jest dzięki naszym pracownikom, którzy z programowania uczynili swoją pasję.
 • AntCom - program do pizzerii
  Oprogramowanie do windykacji "Windykator" to projekt zaliczający się w zestaw różnorodnej oferty firmy AntCom. Program pozwala na pełną kontrolę prowadzonych spraw windykacyjnych. Naliczanie odsetek, raport dłużników, raport wierzycieli, dostęp online dla klientów to tylko część z wielu opcji, które posiada ten program windykacyjny. Platforma ePanel pozwala na dostęp do spraw 24 godziny na dobę z dowolnego komputera.
  Firma AntCom z Kielc posiada w swojej ofercie oprogramowaniem do obsługi pizzerii i gastronomii "Moja Pizzeria". System ten to: kontrola pracowników, stan magazynowy, rozliczenia pracowników, składanie zamówień, kontrola lokalu.
  Kolejną interesującą propozycją w ofercie jest oprogramowanie do obsługi floty samochodów "Flota". Oferuje następujące możliwości: średnie spalanie, koszty samochodów, kontrola samochodów firmowych. Dzięki temu oprogramowaniu zarządzanie flotą samochodową i pojazdów może być bardzo proste i skuteczne. Dowolny program dostępny jest w darmowej wersji demonstracyjnej, która pozwala na przetestowanie systemu przez 30 dni. Firma AntCom proponuje też kilka narzędzi dla programistów i administratorów. Source Files Manager to repozytorium plików wymagane do pracy firm informatycznych i wszystkich tych, których tryb działalności opiera się na pracy z plikami współdzielonymi. Mistrz Matematyki to sprawne narzędzie do nauki tabliczki mnożenia dla dzieci.
 • Grafik Pracy
  Do poprawnego administrowania przepracowanymi godzinami pracy Osób pracujących wymagana jest fundamentalna znajomość z zakresu Prawa Pracy i przygotowanie rzeczowe. Koordynator odpowiedzialny za porządkowanie harmonogramu czasu pracy w Przedsiębiorstwie ma nietrywialne zadanie. Nieduża pomyłka przy manualnym planowaniu harmonogramu czasu pracy może przyczynić się do wielu komplikacji. Tak więc, liczącym się elementem tego zadania jest oprogramowanie, które zautomatyzuje określone procesy i obniży sumę błędów w zasadzie do 0. Pewien serwis internetowy upowszechnia program grafik pracy przez sieć internetową, który jest bardzo łatwy w użytkowaniu i co bardziej istotne efektywny.

  Kierując Zakładem Pracy lub zajmując kierownicze stanowisko, jesteśmy zobowiązani strzec niektórych narzuconych na nas zadań. Jednym z centralnych elementów naszej codziennej pracy jest weryfikowanie godzin pracy Osób zatrudnionych.

  Grafiki pracy są fundamentalnym elementem generalnego okresu zatrudnienia. Są rygorystycznie zależne od takich elementów jak: umowa o pracę, płaca, Kodeks Pracy czy sam grafik pracy. Pomyłka w okresie układania harmonogramu czasu pracy, może odzwierciedlić się na płacy dla pracowników. Każdy z nas wie jakie są tego konsekwencje. Jeżeli jest taka możliwość użytkujmy programy, które znacznie nam usprawnią pilnowanie czasu pracy.

  We wszystkich Firmach są założone pewne normy co do przepracowanych godzin pracy, które tudzież są skrupulatnie połączone z rozdziałem VI Prawa Pracy. W następstwie tego, spada na nas duża odpowiedzialność, która jest unormowana prawnie i jest istotą do prawidłowego administrowania Osobami wykonującymi pracę.
 • Free Software - Biscomp.pl
  Kompletna baza z darmowym oprogramowaniem. Narzędzia internetowe, Aplikacje multimedialne, Antywirusy i Gry.
 • Marcin Kijak
  Jestem webmasterem tworzącym strony internetowe w Poznaniu. Oferuję m.in. witryny www PHP, bazy danych. Profesjonalnie wykorzystuję xHTML i CSS3.
  Funkcjonuję ponad 12 miesięcy. Jestem w stanie dotrzeć do zlecającego stworzenie strony internetowej w Poznaniu i najbliższych okolic.
  W przypadku za dużej odległości, wykonując pracę w Poznaniu stronę internetową wykonać jestem w stanie komunikując się zdalnie.