Inne linki w tej kategorii
 • Nauka gry na gitarze w Warszawie
  Nauka gry na gitarze z wszechstronnym muzykiem, Michałem Przerw±-Tetmajerem. Lekce odbywaj± się w Warszawie w pobliżu Ogrodu Saskiego. Zajęcia dotycz± wielu gatunków muzycznych i technik gry na gitarze.
 • Kolorowe Mikrofony zespół na wesele Inowrocław -- Seolight
  Kolorowe Mikrofony to zespół muzyczny (trio) z 15-letnim stażem, nastawiony na profesjonaln± obsługe wszelkiego rodzaju imprez muzycznych: wesela, studniówki, imprezy okoliczno¶ciowe, imprezy plenerowe, firmowe, festyny, sylwestrowe, karnawałowe, urodzinowe, imieninowe, jak i różnego rodzaju imprezy rodzinne... -- Seolight
 • zespół muzyczny Legnica
  Zespół muzyczny Legnica zaprasza do wynajęcia tej grupy do wielu eventów. Zespół na wesele Legnica występuje na weselach i uroczysto¶ci w plenerze. Znane s± różne zespoły muzyczne Legnica, ale tylko ta grupa muzyczna stworzy wesoł± atmosferę na swoich imprezach. Przestań szukać drugiego zespołu na wesele Legnica, gdyż tylko Marakaz zagwarantuje niezapomnian± potańcówkę. W naszym repertuarze posiadamy sporo kultowych kawałków dla wielbicieli klasycznej muzyki weselnej, a także dla takich, którzy wol± dzisiejsze utwory na wesele. Grupa zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej i do zatrudnienia na Twojej imprezie.
 • Nauka gry na gitarze w Warszawie
  Prywatne lekcje z wszechstronnym gitarzyst±, Michałem Przerw±-Tetmajerem. Zajęcia odbywaj± się w centrum Warszawy w okolicy Ogrodu Saskiego.