Inne linki w tej kategorii
  • USG 3d Kraków
    Każdy kto poszukuje profesjonalnej pracowni USG w mieście Krakowie winien bezzwłocznie zaznajomić się z propozycją uwidocznioną na niniejszej witrynie internetowej. Niniejsza witryna www jest w stu procentach przeznaczona pracowni USG Rafała Ufnalewskiego. Wszelacy zaciekawieni znajdą w tym miejscu informacje na temat konkretów niniejszej propozycji oraz dane zezwalając dojść do Nas bez jakichkolwiek problemów. Powyższa pracownia proponuje swoim klientom najwyższą jakość usług a to właśnie dzięki wykwalifikowanemu personelowi który ma do dyspozycji wyposażenie wysokiej światowej jakości. Zachęcamy do niezwłocznego zapoznania się z zasobami tej oto witryny oraz do wizyty w gabinecie. Gwarantujemy ogromnie ciekawe stawki cenowe a także usługi promocyjne.
  • Detoks Warszawa
    Zajmujemy się m. innymi pobieraniem krwi do badań analitycznych, bakteriologiczno-mykologicznych, wykonywaniem zastrzyków, zmianą opatrunków, cewnikowaniem, zdejmowaniem szwów oraz gipsów, wykonywaniem lewatywy, oraz opieką nad ciężko chorymi. Oferujemy również transport chorych na terenie całego kraju.
  • Badania laboratoryjne Lublin
    Jesteśmy jednym z największych laboratoriów medycznych na Lubelszczyźnie. Wykonujemy pełny zakres badań laboratoryjnych. Na badanie nie jest wymagane skierowanie ani wcześniejsza rezerwacja. Wyniki badań można odebrać osobiście lub przez internet do czego szczególnie zachęcamy. Swoje punkty pobrań mamy w wielu miastach na Lubelszczyźnie: Lublin, Chełm, Biłgoraj, Krasnystaw, Kraśnik, Zamość, Biała Podlaska, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Radzyń Podlaski, Nałęczów, Poniatowa.