Inne linki w tej kategorii
 • Psychoterapia Wrocław
  Często pada pytanie, a co to w ogóle jest psychoterapia? Psychoterapia Wrocław to nic innego jak bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc w badaniu swojego wnętrza i przyczyn odpowiedzialnych za występowanie wielu różnych objawów jak np. niemożność wstania z łóżka, czy skurcze żołądka. Psycholog Wrocław zajmuje się leczeniem depresji, która zazwyczaj przysłania jakąkolwiek radość z życia, leczeniem nerwicy, której objawy powodują najczęściej cierpienie, które obniża jakość życia. W Gabinecie Psychoterapii Wrocław znajdą Państwo również możliwość przyjrzenia się swojemu związkowi i skorzystania z psychoterapii par. Serdecznie Zapraszam.
 • pomoc psychologiczna Warszawa
  Pomoc psychologiczna Warszawa oraz szkolenia psychologiczne i medyczne. Indywidualna pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna, konsultacje poradnicze oraz zajęcia grupowe. Pomoc socjoterapeutyczna, pomoc psychologiczna oraz wszelkiego rodzaju szkolenia psychologiczne i medyczne
 • Psychoterapeuci
  Jednostki wypatrujące szeroko pojętego wsparcia, bardzo często sięgają do Internetu, dającego im poczucie anonimowości a jednocześnie powodującego chaos informacyjny. Kumulując wszystkie obręby terapii w jednym serwisie, stworzyliśmy interesujące narzędzie, pozwalające w prosty, szybki, a przede wszystkim należyty sposób powiązać wymogi użytkownika portalu dobraterapia.info z propozycją specjalistów. Jesteśmy w związku z tym miejscem informacji, katalizatorem i klamrą pomiędzy osobami chorymi a terapeutami.
 • Terapia Gestalt
  Celem terapii Gestalt jest zwiększenie świadomości uczuć, potrzeb, motywacji działania jak również naszego ciała. Uświadomienie sobie tego, co robię i czego nie robię, jest ważne by zapoczątkować znaczące zmiany w swoim życiu. Często trudności mają swoje początki w przeżyciach sprzed lat, tworzą się w wyniku "nierozwiązanych" sytuacji, spraw, blokujących naszą energię i które nie dają cieszyć się życiem. Psychoterapia Gestalt pomaga w dokończeniu tych kwestii w dobrej atmosferze. Świadomość siebie, swoich granic a także zalet, umożliwia dokonywanie wyborów zgodnych z własnymi potrzebami.
  [url=http://www.gabinetpsychoterapii.info]Psychoterapeuta[/url] Gestalt nie doradza, lecz pomaga klientowi na drodze do jego właściwego sposobu na życie. Sprzyjająca relacja psychologiczna polegająca na dyskrecji i akceptacji, pomaga często zrozumieć nadzwyczaj trudne i dotkliwe doświadczenia i problemy emocjonalne.
 • Pomoc psychologiczna Wrocław
  CRP jest Niepublicznym Ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, psychoedukacji, pomocy psychologicznej oraz rekrutacji pracowników (z użyciem testów psychologicznych). Świadczymy pomoc psychologiczną dla osób indywidualnych (młodzieży, dorosłych) oraz grup. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta o specjalizacji klinicznej. Zapraszamy klientów z miasta Wrocław i jego okolic. Gwarantujemy dyskrecję i fachową pomoc.